Utkání hvězd znovu bavilo krásnými góly. Zvítězila „domácí“ divize

Největší hvězdy světového hokeje se tentokráte sešly na Floridě, kde bavily tamní fanoušky. První den All-Star Game se tradičně nesl ve znamení dovednostních soutěží, ten druhý patřil soupeření napříč jednotlivými divizemi. Prvenství se dočkala Atlantická divize s Davidem Pastrňákem. Nejlepším hráčem večera se stal floridský Matthew Tkachuk.

• Web: NHL.CZ
  • Aktualizace: 7.2.2023

Vojkovice daly tři góly a braly tři body

Zajímavé utkání odehrály Vojkovice na půdě Božičan, kde sice po prvním poločase prohrávaly po vlastní brance, ale po změně stran dvěma góly otočily ukazatel skóre ve svůj prospěch. Domácí vyhráli první poločas brankou, kterou si nechtěně vstřelili hosté.

Utkání podzim 2011 - I.b třída

Podali zatím nejlepší výkon, stejně prohráli Hýskov – To bylo utkání prvního celku s osmým? Ani to tak nevypadalo. Lány, které přijely k vedoucímu celku do Hýskova, jenž hrál loni ještě okresní přebor (stejně jako Lány), byly po celý zápas lepším týmem,

TJ Vojkovice x Chýše "B" 9:0 (5:0)

Jednoznačná záležitost, v podání domácího týmu z poohří, vedla k vítězství 9:0. O vítězi utkání bylo jasno již po první půli, kdy Vojkovice vedly 5:0. A to další šance skončily nevyužity nebo na brankové konstrukci. Konečné skóre tak mohlo být dvouciferné

V městské lize padly poslední góly sezony

v Kolešovicích 17. kolo

Kolešovice - SK Lány 0 : 0 V rychlém bojovném utkání se dlouho nic podstatného nedělo. Až v 26. min. po pěkném slalomu vypálil levačkou k tyči Dvořák, brankář domácích vytasil vynikající zákrok. V 30. po chybě Humra pádil sám proti Bakalovi domácí hráč, m