Prodejce pohonných hmot a závodního benzinu ETS – ALITRON CZ

Prodejce pohonných hmot a závodního benzinu ETS. ALITRON CZ - Již více než 20 let vydavatel motoristického magazínu RALLY.

projít na web

Rally 01 / 2023

Historici na prahu roku 2023 Ohlédnutí za MČR a RSS v rally HA. Uplynulá sezona 2022 přinesla posádkám historických vozů zásadní změny v systému národních mistrovství. Nově jejich kalendář de facto kopíroval „jízdní řád“ šampionátů soudobých vozů, takže s

Rally 10 / 2022

Hustopečské týmy s dvěma mistrovskými tituly Ani po letošní soutěžácké sezóně nezůstal hustopečský rallysport bez domácích vavřínů. Ten nejcennější získala v barvách Agrotec Škoda Rally Teamu dvojice Jan Kopecký – Jan Hloušek, kteří startovali s vozem Ško

Rally 09 / 2022

Invelt Rally Pačejov Kopeckého pačejovský hattrick Letopočty se mění, král zůstává. Jan Kopecký, čtyřicetiletý pilot z Kostelce nad Orlicí, vyhrál již svoji desátou Barumku a během deštivého víkendu nedal šanci nikomu ze soupeřů. 3-Städte Rallye S rozpa

Rally 08 / 2022

Barum Czech Rally Zlín V deštivé loterii dominovali Kopecký s Hlouškem Letopočty se mění, král zůstává. Jan Kopecký, čtyřicetiletý pilot z Kostelce nad Orlicí, vyhrál již svoji desátou Barumku a během deštivého víkendu nedal šanci nikomu ze soupeřů. Spol

Rally 07 / 2022

Erik Cais Před Barumkou v jednom kole Loni byl Erik Cais jen krůček od senzačního vítězství na silně obsazené Czech Barum Rally Zlín. Třiadvacetiletý mladík, který letos absolvuje svoji první sezonu ve vrcholném světovém seriálu WRC2, je tentokrát automa

Rally 06 / 2022

Agrotec Petronas rally Hustopeče Když rozhodují desetinky Vydařená odveta. V tomto duchu by zřejmě za obvyklé situace informovala média o prvenství Jana Kopeckého na 17. ročníku Agrotec Petronas rally Hustopeče… MSR: Zaútočí Mareš na slovenský titul? Dva

Rally 05 / 2022

Rallye Český Krumlov Kopeckého odveta se vším všudy Souboj na špici českokrumlovské soutěže kopíroval listopadový ročník, finále tentokrát vyšlo lépe Janu Kopeckému s Janem Hlouškem. Jaromír Tarabus Návrat do dvoukolky po deseti letech Poslední tři star

Rally 04 / 2022

Rallye Šumava Klatovy Nečekaná rozuzlení v poslední sekci Posádka Agrotec Škoda Rally Teamu Jan Kopecký s Janem Hlouškem obhájila prvenství na 56. Rallye Šumava Klatovy. Dramatický souboj o prvenství měl překvapivé vyvrcholení před závěrečnou sekcí soutě

Rally 03 / 2022

Vzpomínka na Rudolfa Kouřila Rudolf Kouřil byl duchovním otcem Agrotec rally Hustopeče, aktuálně šéfoval i Valašce, Fulneku či Rally Morava. Kromě toho byl velezkušeným spolujezdcem. Z jeho poznatků čerpala řada mladých jezdců, které posouval výše výsledk

Rally 02 / 2022

Preview MČR v rally Nová soutěž a změny v řádech Český šampión v rally 2022 vzejde nově z osmi dílčích závodů. Posledním závodem kalendáře bude v polovině října německá 3-Städte Rallye. MČR v rally historiků V poslední době rychle roste popularita národn