1. kolo extraligy jsme s přehledem vyhráli, v Ostravě se však plně obnažily nedostatky nového systému

V sobotu 21. května proběhlo v Ostravě na vítkovickém stadionu 1. kolo atletické extraligy družstev, které se již odvíjelo podle nového soutěžního systému. Toto kolo bylo vlastně i kolem posledním, když bychom ho přirovnali k předchozímu systému. Nově se započítávalo 30 nejlepších výkonů dosažených na ploše stadionu, jež byly ohodnoceny podle tzv. maďarských tabulek. Náš tým s přehledem zvítězil!

2. kolo extraligy - ve Vyškově jsme byli opět druzí

Přestože nejsou zatím oficiální výsledky 2. kola extraligy, které proběhlo v rámci mistrovství ČR ve Vyškově, k dispozici, dal si Ota Šedý práci a spočítal to. Obsadili jsme stejně jako v 1. kole druhé místo za pražskou Duklou.  Vše naleznete v přiloženém

Na mítincích pro 3.kolo extraligy si vedeme dobře

Třetí kolo letošní atletické extraligy sestává celkem z 6 vybraných domácích mítinků, z nichž se nakonec bude započítávat 30 nejlepších výkonů.  Po dráhovém Mistrovství republiky se uskutečnily dva a to v Novém Městě nad Metují a v Táboře.  Naši borci si

Chodci Malysa ml. a Holuša získali prvních 1920 bodů dle nového systému

V sobotu 16.4. se šla v olomouckých Smetanových sadech chodecká pětka, započítávaná do 1. kola letošního roku extraligy. Naši chodci si vedli velmi solidně a podle nového bodovacího systému získali 1920 bodů. Naše nová posila, Jiří Malysa ml. obsadila 3.