1. oficiální Mistrovství světa v indoor skydivingu

Ve dnech 20. 10. - 24. 10. 2015 hostí letňanský větrný tunel Hurricane Factory první oficiální Mistrovství světa v indoor skydivingu. S potěšením konstatuji, že kromě jediné disciplíny (freestyle junior) má Česká republika reprezentanty ve všech disciplínách tohoto šampionátu. Více než 200 registrovaných závodníků je příslibem závodů připomínajících spíše Olympijské hry, než cokoliv jiného.

Mistrovství České republiky v indoor skydivingu

Jak všichni víte, IPC letos odsouhlasila indoor skydiving jako oficiální sport a indoor skydiving se stal jednou z disciplín parašutismu. Ráda bych vás tímto všechny pozvala na oficiální 1. Mistrovství České republiky v indoor skydivingu. Prosím mějte na

Jedeme bomby a vezeme medaile z Mistrovství Evropy a světa 2023

Naše posádky získaly řadu medailí na letošním Mistrovství Evropy na Balatonu a na Mistrovství světa v Itálii. Více na našem Facebooku a Instagramu.

Trutnovská hokejistka bojuje v Kanadě o mistrovství světa

Je historicky první ženou, respektive ještě mladou slečnou, z hokejového klubu v Trutnově, která válí za reprezentaci. Tereza Karlecová dostávala po dobu tří let nominace do výběru patnáctky, nyní hraje druhým rokem za osmnáctku a letos má velkou šanci pr

6. Juniorské Mistrovství Světa Grudziądz 2023

Soutěže Juniorského mistrovství Světa v polském Grudziądz se zúčastnilo 45 pilotů ze 17 zemí a konkurence mezi piloty byla opravdu veliká. Letovým ředitelem soutěže byl Eugenijus Komas z Litvy. V sekci rozhodčích byla [...]

Kvíz: Mistrovství světa v hokeji. Co víte o českém týmu? Průměrný Čech by měl dát aspoň 7 otázek správně

Letošní Mistrovství světa v ledním hokeji nabídlo vše, co si divák může přát. Nervydrásající nájezdy, góly v posledních vteřinách i nečekané zvraty. Výhodou navíc bylo, že se odehrávalo na domácí půdě. A to jak pro fanoušky, tak hlavně český tým, který po