17. Listopad si v Děčíně připomnělo na dvě stovky běžců

V pátek 17. listopadu jsme uspořádali na atletickém stadionu v Děčíně již 15. ročník Běhu 17. listopadu. Na programu byly rozsáhlé dětské závody a hlavní závod na 5 kilometrů. Třicet čtyři let od sametové revoluce si připomnělo téměř 200 závodníků z řad dětí i dospělých. Akce odstartovala po 9. hodině společnou rozcvičkou, jednou z letošních a povedených novinek. První startovní výstřel zazněl v 9:45, kdy odstartovaly děti do 5 let svůj závod na 50 metrů. Následovaly běhy na 100, 200, 500 a 800 metrů odstupňované dle věkových kategorií. Svůj osobní závod si odběhlo přes 90 malých závodníků. V 11 hodin přišla na řadu hlavní část programu, a to start prvního běhu na 5 000 metrů. Na 100 běžců bylo rozděleno dle výkonnosti do 4 vln - samostatných běhů se starty po 30 minutách. Byl pokořen dosavadní rekord závodu - Petr Zuda doběhl s časem 16:19.76. Letos premiérově na tomto závodě byl každý závodník v cíli odměněn stylovou pamětní medailí a bohatým občerstvením. Akce byla měřena mimo cílovou kameru nově také čipovou technologií, diváci tak měli v reálném čase online přehled o průběžných výsledcích. Probíhalo i vypisování osobních pamětních listů s cílovým časem. Nezapomněli jsme ani na odměnění nejlepších závodníků - ve 3 blocích vyhlášení jsme celkem ocenili 54 závodníků originálními cenami od partnerů 15. ročníku Běhu 17. listopadu - město Děčín, Autoservis Průša a Národní kavárna. Akce se vydařila na výbornou a těšíme se na setkání na příštím 16. ročníku, nebo i na dalších našich akcích. Výsledky naleznete na www.askdecin.cz/vysledkydcbp Galerii se všemi fotkami pak tady: 15. ročník Běhu 17. listopadu | Zonerama.com Děkujeme všem účastníkům a lidem, kteří se na akci organizačně podíleli. Petr Horník

Week of Life – Listopad 2018

Otužování pokračuje. Hromadné selfie. Toník by si dal špagety. Další listopadová šumavská svatba. Anička s Gabčou. Selfie s Toníkem. Toník s Dorotkou. Pokračování focení se Zdeničkou. Toník je přivítán. The post Week of Life – Listo

Vyšel nový zpravodaj listopad 2006

Dnes jsme rozeslali listopadový zpravodaj www služeb. HTML verzi naleznete zde.

Děčínská kotva 2023

52. ročník Děčínské kotvy Mistrovství floristů ČR se konal v termínu 17. 18. 5. 2023 na zámku v Děčíně. Letošním tématem bylo HVĚZDNÉ NEBE a mottem „Na nebi máme spousty hvězd, ke kterým vzhlížíme a snad nás i ochraňují.“ Soutěž nakonec ovládla naše uči