2.liga kadetek U18

VK Jirkov vs. VSK Baník Sokolov Dne 8.10.2022 v Jirkově naše kadetky pokračovaly v soutěžní sezóně proti týmu VK Jirkov. V prvním zápase prohrály v poměru 3:1. V prvním hraném setu prohrály v poměru 25:21, kdy se jednalo o vyrovnanou hru obou soupeřů, ve které rozhodl pouze větší počet nevynucených chyb. Druhý set se odehrál v obdobném duchu a rovněž následovala prohra v poměru 25:21. Ve třetím setu naše hráčky méně chybovaly, zvýšily úspěšnost na podání i útoku a podařilo se jim zvítězit v poměru 25:20. Do čtvrtého setu tedy mohly vstoupit povzbuzeny vítězstvím ze třetího setu, ale opak byl bohužel pravdou. Tento set vůbec nezvládly jak po herní, tak psychické stránce a utržily výraznou prohru v poměru 25:10. Ve druhém zápase prohrály poměrem 0:3. Přestávka mezi oběma zápasy vůbec nepomohla a od prvních odehraných míčů se odehrával černý scénář ze závěru předchozího odehraného utkání, kdy první odehrané sety prohrály výrazným rozdílem 25:10 a 25:12. Do třetího setu se podařilo vstoupit výrazně lépe, ale opět rozhodoval větší počet nevynucených chyb a následovala prohra v poměru 25:20. Odehrané dvojutkání tedy vůbec nelze považovat za vydařené a to nikoliv jen kvůli konečným výsledkům, ale kvůli odvedenému výkonu jako takovému. Obecně platí, že každý soupeř je k poražení a s každým soupeřem se dá prohrát. Prohrát se však má se ctí, ale to v našem případě neplatilo. Nicméně se z této nepodařené soboty musíme poučit. Každé poznání i to nepříjemné nás totiž může posunout dál. V tréninku nyní zapracujeme na našich slabinách, které se v obou hraných zápasech projevily a budeme muset i více zapracovat na naší psychické stránce a herní pohodě, které nám mohou pomoci k dosažení našich cílů. Nejednalo se o soupeře, kterému bychom takto měli takto snadno věnovat obě vítězství a věřím, že mu v domácích utkání ukážeme co se v nás skrývá a že volejbal na této úrovni skutečně umíme hrát.  The post 2. liga kadetek U18 appeared first on Volejbalový klub VSK Baník Sokolov.

1.liga - Aktuální tabulka

1.liga - 2011/2012 Tabulka 1. ligy - jaro 2012 - po 18.kole Poř. Tým Záp. + 0 - Skóre Body 1 Sokol Tokyjo 16

První liga nově ponese název Maxa liga

Tisková zpráva - Druhá nejvyšší hokejová soutěž mění svůj název na Maxa liga. Původní titulární partner hokejové soutěže, společnost Chance, spojí v následujících sezónách své jméno s první a druhou fotbalovou ligou. Maxa je nová značka, pod kterou bude o

Přehled vyhlášení sezóny 2021/22 - Sumarizace

SUMARIZACE OD - Open Doubles (Dvojice), OS - Open Singles (Jednotlivci), WS - Woman Singles (Ženy - jedničky), TD - Technical Discipline (Technické - 2-BALL / DYP), SUPER FSČ (TOP 10 OD+OS), 1. Liga a 2. Liga + Nejužitečnější hráči...

2.liga - Tabulka

2.liga - Jaro 2012 Tabulka 2. ligy - jaro 2012 po 21.kole Poř. Tým Záp. + 0 - Skóre Body 1. POHODA 18 1