20 medailí na MČR CDO v České Lípě

20 medailí na MČR CDO Tento víkend proběhlo MČR a kvalifikace na ME a MS CDO v České Lípě. Naši tanečníci získali 19 medailových umístění a cca 54 nominací na ME a MS... 6 x ZLATO 7 x STŘÍBRO 7 x BRONZ Na soutěži se nejvíce dařilo Dominice Kozákové (která už poprvé startovala mezi dospělými) - získala 6 medailí, Oldřišce Neumannové (poprvé mezi juniory) - získala 5 medailí, Adélce Bukačové a Aničce Nemčokové - opět první start mezi dospělými (4 medaile) a...

68 medailí z národního šampionátu WADF v Jablonci

CrossDance na šampionátu WADF O víkendu 30.5. - 1.6. proběhl ve sportovní hale v Jablonci nad Nisou národní šampionát WADF. CrossDance tam měl nespočet soutěžních jednotek (někde jsme zaslechli, že kolem 300) a sesbíral mnoho medailí. CrossDance zí

Den s jógou v Krásné Lípě

V neděli 22. května 2022 budu mít tu čest představit védskou meditaci na inspirativní akci zvané Den s jógou v Kyjově u Krásné Lípy. Těším se na vás. The post Den s jógou v Krásné Lípě appeared first on Védská meditace.

Čáslavští plavci sbírali medaile (Obzory Kutnohorska)

Na Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6 x stříbro - 2 x bronz)!!!. Nejúspěšnějším z čáslavské výpravy byl Adam Ťok (12 let), který získal 9 medailí (5–3 -1)

Medailové žně plaveckého klubu Pandora na krajském přeboru žactva (svoboda.info)

Neratovice - Během víkendového Přeboru Středočeského kraje žactva se úspěšně představili v Neratovicích čáslavští plavci. Ze šesti nominovaných plavců se celkem čtyři umístili na medailových místech a dohromady vybojovali celkem 23 medailí (15 x zlato - 6

Stejně jako i v předchozích dvou letech přivezl Matěj Kučera medaili i letos (svoboda.info)

Čáslav/Kopřivnice - Jediným plavcem z Plaveckého klubu Pandora, který se zúčastnil žákovského mistrovství ČR, byl letos Matěj Kučera. Čtrnáctiletý čáslavský plavec vybojoval při svém posledním startu na Zimním mistrovství ČR staršího žactva v Kopřivnici b