21.4.2024, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA, SPARTA MRATÍN SLAVIA RADONICE 5:35

Dnes jsem si v pěkném počasí poradili bez problémů se soupeřem z Mratína. Ač nám vypadli 3 hráči ze základní sestavy nedali jsem soupeři sebemenší šanci a zápas jsme měli po celou dobu pod kontrolou. Soupeř nás příliš neprověřil a my se těšíme na další utkání proti FK Brandýs Boleslav. Michal Burda, trenér Článek 21.4.2024, MLADŠÍ PŘÍPRAVKA, SPARTA MRATÍN SLAVIA RADONICE 5:35 se nejdříve objevil na Slavia Radonice.

23.4.2024, MLADŠÍ ŽÁCI FINÁLE OFS

V útulném areálu Slavia Radonice se odehrálo finále meziokresních výběrů U12 Článek 23.4.2024, MLADŠÍ ŽÁCI FINÁLE OFS se nejdříve objevil na Slavia Radonice.

13.4.2024, STARŠÍ PŘÍPRAVKA, SK VYŽLOVKA B SLAVIA RADONICE 10:9

Další mistrovský zápas jsme odehráli na pude Vyzlovky. Kluci zapas odehrali s vysledkem 10:9 pro domaci. Az na herni vypadek ve 3 ctvrtine, kdy jsme si nevytvorili zadnou sanci a byli celkem pod tlakem jsme hrali vyrovnanou partii a kluci se nevzdali a bo

21. 4. 2024, MLADŠÍ ŽÁCI, TJ Slavia Radonice Kounice + Sp. Čelákovice 14:3

V nedělním fotbalovém utkání v Radonicích domácí tým přivítal tým Kounice + Sp. Čelákovice a předvedl dobrý výkon, kterým si připsal výhru s vysokým skóre 14:3. Radonice tak potvrzují svou jarní neporazitelnost a ukazují, že jsou ve skvělé formě. V tomto

7.4.2024, STARŠÍ ŽÁCI, SLAVIA RADONICE OLYMPIE DOLNÍ BŘEŽANY 3:1

Po podzimní prohře v Břežanech 1:8 si soupeř do Radonic přijel pro jisté 3 body, ale to se šeredně přepočítal. Naši kluci na domácím hřišti předvedli sebevědomý výkon. V 1. půli neproměněné šance, obrana pracuje, jak má. Na konci poločasu stále bez br

13. 4. 2024, MLADŠÍ ŽÁCI, SK Rapid Psáry TJ Slavia Radonice 2:4

V sobotním fotbalovém zápase v Psárech se odehrál dramatický duel, ve kterém domácí tým SK Rapid Psáry přivítal tým Radonic. I přes výsledek 2:4 ve prospěch Radonic to byl velmi vyrovnaný zápas, který nabídl divákům hodně vzrušení. Již v úvodu zápasu se t