24.3.2018 Lovosice - I. kolo K1 Likost ligy

Dne 24.3.2018 se ve sportovní hale U přívozu v Lovosicích konalo 1. kolo národní ligy s názvem K1 Likost liga. Pořadatelem tohoto kola byl Sportovní klub kickboxu ASK Lovsoice společně s Českým svazem fullcontactu. Jak již název napovídá jedná se o ligu zaměřenou na plno-kontaktní disciplínu kickboxu K1. K vidění bylo celkem 31 zápasů počínaje kategorií straších žáků do 42 kg, přes juniory, juniorky, ženy a konče supertěžkou kategorií mužů nad 91 kg. Za domácí tým Sportovní klub kickboxu Schejbalgym působící při ASK Lovosice celkem startovalo 5 našich bojovníků. Z tréninkové skupiny trenéra Karla Růžičky, který působí v Ústí nad Labem nastoupil v kategorii starších žáků do 63 kg, ke svému prvnímu zápasu Alexander Vávra, který ve svém debutu mezi 16-ti provazy jasně porazil RSC ve třetím kole svého soupeře Andriye Kelbasovyche z klubu Iron fighters Jablonec nad Nisou. Z Lovosické tréninkové skupiny trenéra Miloslava Schejbala ml. se jako první představil v kategorii mužů nad 91 kg Patrik Wajshajtl, který změřil své síly s Tomášem Novákem z klubu Spartak Žebrák. Patrik po pěkném zápase prohrál 0:3 na body. Jako druhý nastoupil v kategorii mužů do 63,5 kg Jakub Lomič, který také prohrál 0:3 na body se zkušeným Vojtěchem Drdou z klubu G-Titán Žatec. Dalším bojovníkem byl Jiří Rohlíček, který bojoval v kategorii mužů do 71 kg s Robertem Barákem s klubu Retro gym. Po velmi vyrovnaném zápase bohužel Jirka prohrál těsně 1:2 na body. Posledním želízkem v ohni byl Teodor Žalovič, který se utkal s Ladislavem Kollárikem v supertěžké váze mužů nad 91 kg. Po velmi pěkném výkonu Teodor jasně zvítězil 3:0 na body a zakončil tak tento turnaj zaslouženým vítězstvím.

3. Kolo Ligy talentů a Krajské ligy

Po delší prázdninové pauze opět na tatami. Tentokrát v Horní Stropnici 3. Kolo Ligy Talentů a Krajské Ligy. Celkem 160 závodníků z 12 klubů. A naši závodníci přivezli 12 medailí. LIGA TALENTŮ Emily Brodinová kata 1. místo, kumite 1. místo; Milan Macášek

10.2.2018 Lovosice - zkoušky STK v kickboxu

Dne 102.2018 proběhlo poprvé v naší lovosické tělocvičně páskování na stupně technické vyspělosti v kickboxu. Celkem se zůčastnilo 25 účastníků z klubů Schejbalgym Lovosice, Milda Tým Krásná Lípa a Sport Relax Děčín, které přezkoušel státní trenér a držit

23. - 24.3.2018 Lovosice - Czech national kickboxing cup

Ve dnech 23.3. - 24.3.2018 náš klub společně s Českým svazem fullocntactu pořádal Národní pohár v kickboxu s názvem Czech national kickboxing cup 2018. Za podpory města Lovosice a I. náměstka hejtmana Ústeckého kraje Martina Kliky, který nad touto akcí př

2. kolo ligy talentů olomouckého kraje

Město Jeseník jsme navštívili i v neděli 21.5.2023 tentokrát na 2.kole ligy talentů olomouckého kraje. Stálá parta dětí, ve složení: Kristýnka, Tamarka, Markétka, Nicolas, Anička, Samuel P, Viktor, Tomáš, Alex a Samík H si tradičně odnáší z těchto záv

2. kolo Krajské ligy a Liga talentů v České Budějovice

LT- Kata- 1.místo Ondřej Pekárek, Alex Řežábek, 3. místo Filip Karol. Kumite- 3. místo Alex Řežábek, Ondřej Pekárek. Krajská liga- Kata- Alex Řežábek 1. místo, Martin Nguyen 2. místo, Aneta Lehká 3. místo. Kumite- Alex Řežábek 2. místo, Ondřej Pekárek 3.