7. místo pro české Tornádo a titul Mistrů světa v kategorii mix

Mistrovství světa na katamaránu Tornádo se v Řecku ve dnech 28.8.-5.9.2017 zúčastnilo 23 posádek z deseti zemí - (AUS,BUL,CZE,ESP,GBR,GER,GRE,ITA,NZL,POL). Rozjížďky byly startovány v zálivu středozemního moře před historickým městem Thessaloniki, o organizaci se skvěle postaral místní klub. Zvolená lokalita slibovala teplé, slunečné počasí, stálý střední vítr, moře bez větších vln. Českou flotilu reprezentovala posádka CZE 62 – Zdeněk Pavliš/Michaela Pavlišová a na lodi POL 600 – Dominika Haltmarová, která pomohla na kosatce polskému kormidelníkovi Zbigniewu Piekarskému.

Česká posádka drtí Evropský šampionát s Avií

Racing Team Avia Future pod záštitou CROSS CLUBU PŘELOUČ z. s. se už jako jediná česká posádka zúčastňuje mistrovství Evropy v TRUCK TRIALU. V roce 2007 získali poprvé titul mistrů Evropy, poté následovala řada druhých a třetích míst, až v roce 2016 se po

HATTRICK NA MISTROVSTVÍ EVROPY 2018 V TRUCK TRIALU

Racing Team Avia Future jezdí pod záštitou CROSS CLUBU Přelouč. Bohumír Čáp z Přelouče (řidič) a Kateřina Ventluková ze Skoranova u Třemošnice (navigátorka) jako již jediná česká posádka se účastní mistrovství Evropy v TRUKC TRIALU. Jezdí s vozidlem Avia

Mistři světa David Odstrčil a Tara Bohak na brněnském Festivalu

Taneční pár David Odstrčil – Tara Bohak, který letos v srpnu získal historicky první titul mistrů světa v tanečním sportu pro Českou republiku, se stal tváří víkendového Festivalu Life!

Čeští bowleři vezou titul a skalp mistrů světa

O víkendu 12. a 13. března se v centru Cristal Bowling ve francouzském Wittelsheimu uskutečnil pátý ročník prestižního mezinárodního turnaje čtyřčlenných týmů Storm Team Open 2022.

Skoták se Šmídem získali domácí titul v kolové

Titul mistrů republiky v kolové získali Petr Skoták s Pavlem Šmídem z Favoritu Brno, kteří ve finále porazili Jiřího Hrdličku s Pavlem Loskotem z SC Svitávka 2:0 na zápasy. V krasojezdeckých soutěžích vynikl nad průměr pouze Arnošt Pokorný. Domácí šampion