Áčko porazilo po zodpovědném výkonu na jaře velmi silný tým Jičína

29. kolo M-GROUP KP mužů - sobota 3.6.2023 od 17:00 hřiště Jaroměř. FK Jaroměř - SK Jičín 2:0 (1:0) Branky: 25. Exnar Mi., 66. Rind FK Jaroměř: Prokhyra - Kudrnáč, Michálek (K), Exnar Ma., Valášek - Rind (70. Hepnar), Bano (75. Beran), Gorol, Častvaj, Pohořálek (83. Rezek) - Exnar Mi. SK Jičín: Kanaval - Kuncíř, Ulvr (K), Buchval, Vrabec - Zugar, Kuneš, Lánský, Fridrich - Machačný, Matějka (75. Glos) Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: Dnes jsme podali velmi zodpovědný a organizovaný výkon ve všech řadách. Navíc jsme dobře kombinovali a s přibývajícími minutami si vytvářeli více a více šancí. Po středečním nevydařeném finále poháru jsme tento výsledek potřebovali a jsme rádi, že jsme Jičínu vrátili podzimní prohru. Petr Beneš, asistent trenéra SK Jičín: Neodehráli jsme dobrý zápas, měli jsme svázané nohy. První poločas byl až do prvního gólu bez šancí, domácí hráli víc s míčem, do šancí jsme je nepouštěli. Sami jsme dopředu nevymysleli nic. První gól rozhodl, my neměli kvalitu na zvrat, a když jsme hru otevřeli, měli domácí dost příležitostí rozhodnout. Probudili jsme se z vítězného tažení, dostali přes „hubu“ a musíme se oklepat a zvládnout poslední dva domácí zápasy. Máme to ve svých rukách, na nikoho se nemusíme ohlížet. Domácím gratulace k zaslouženému vítězství. ŽK: 32. Fridrich, 78. Lánský Rozhodčí: Šob, Haleš, Novotný Zb. Diváků: 100 Branka Šimona Rinda v 66. minutě. Foto: Václav Mlejnek. Fotogalerie k zápasu

Béčko na Bystřičce porazilo Áčko

Noční soutěže na Bystřičce se v pátek 9.srpna zúčastnily kompletní sestavy Tylovic A i B, což po dlouhé době bylo velmi povzbuzující.

Fotbal - turnaj středních škol 2023

Vítězství mužstva SOŠ stavební Karlovy Vary v krajském kole fotbalového turnaje SŠ. Po vítězství našich žáků v okresním kole zvítězilo dokonce naše mužstvo v kole krajském. Ve finále porazilo 2:1 silný tým ISŠTE Sokolov a postoupilo do celostátní kvalifi

Aktuální zprávy z úspěšného hasičského víkendu

LEŠNÁ, STŘÍTEŽ NAD BEČVOU  -  Noční soutěže v Lešné u Valašského Meziříčí se 27. června zúčastnilo Áčko i Béčko. Na start šlo jako první Áčko a hned na začátku (startovalo hned po domácích jako druhé) nastavilo laťku na zrádné trati (částečně na asfaltu,

Úspěšný start tylovických hasičů

LEŠNÁ - Sportovní sezona se nám rozběhla. V pátek 28.června jsme dorazili do Lešné u Valašského Meziříčí na noční soutěž. Jako první vyběhlo tylovické Áčko a s časem 17:28 se   usadilo na první pozici.

Audi RS 6 Avant a RS 7 Sportback v provedení performance pohání osmiválec o výkonu 630 koní

Nové modely Audi RS 6 Avant performance a RS 7 Sportback performance jsou ještě silnější a rychlejší než všechny dosavadní verze modelů RS 6 a RS 7, a to díky mnoha exkluzivním prvkům výbavy, které jim dodávají ostřejší vzhled a zajišťují emocionálnější z