Adéla Měrková

19 let - Držitelka III. licence trenéra gymnastiky. Aktivně se věnuje sportu celý svůj život, od svých dvanácti let byla členka české gymnastické reprezentace, kvůli vážnému zranění lokte ukončila svoji gymnastickou kariéru v 17 letech a našla svůj sportovní smysl života v parkouru, kterému se začala aktivně věnovat a to hlavně freeruningu. Díky dobré přípravě z gymnastiky se dostala v roce 2019 do parkourové reprezentace.Úspěchy: Gymnastika: ‌několikanásobná mistrně a vícemistryně ČR ‌účast na Evropských hrách a Světových pohárech Parkour: ‌2. místo na Světovém poháru v Monpellieru ve Freestylu ‌2. místo na Urban Games v Budapešti ve Freestylu ‌mistrně ČR ve Speedyrunu a FreestyluÚspěchy: několikanásobná mistrně a vicemistryně ČR účast ve finále na Evropských hrách účast na Světových pohárech Parkouru: 7. místo na Světovém poháru v Monpellieru ve Freestylu vicemistryně CR ve Speedyrunu a Freestylu

Vendula Měrková

19 let - držitelka III. licence trenéra gymnastiky. Aktivně se věnuje sportu cely svůj život, od svých dvanácti let byla členka české gymnastické reprezentace, po ukončeni gymnastiky se začala věnovat aktivně parkuru. Díky dobré přípravě z gymnastiky se d

Děti zTanlalé dostaly ocenění za hravost

Děti z tanečního kroužku Tanlalé se v sobotu 25. března 2023 zúčastnily se svou choreografií Užíváme si prázdniny Krajské přehlídky dětských skupin scénického tance v Ústí nad Labem. Tvorba naší taneční kompozice začala otázkou: Jak jsme se měli o prázdni

Turnaj starších žaček v Bohunicích: Měnín se nevzdal a předvedl bojovný výkon.

Dnešní turnaj starších žaček v Bohunicích byl napínavým zážitkem pro fanoušky házené. Tým Měnín se utkal s čtyřmi silnými soupeři, kdy každý zápas byl plný emocí a napětí. V prvním zápase se Měnín utkal s týmem Bohunic a zápas skončil výsledkem 19:18 pro

8.kolo Jihomoravské ligy starších žaček

Dnes se uskutečnil turnaj 8.kola Jihomoravské ligy starších žaček ve sportovní hale v Kuřimi za účasti týmů SK Kuřim, HK Ivančice, SHK Velká n. Veličkou, TJ Sokol Měnín, SHK VESELÍ N.M.- DDM STRÁŽNICE. Po tom, co týmem prošla nějaká epidemie a znechopnila

Kampos cup 2023 výsledky

Družstvo starších žaček Měnína se zúčastnilo 15.1.2023 nesoutěžního turnaje Kampos cup 2023 v Kuřimi. Turnaje se účastnili také družstvo domácí Kuřimi a družstva Zubří, Hranice a Olomouce. Turnaj byl skvělou prověrkou po zimní přestávce a byl organizován