Akademické MČR - Fejfar a Muchová mistry, Šutová dvakrát stříbrná

Ve dnech 12. a 13.června se v Praze konaly České akademické hry (Akademické mistrovství ČR), na kterém své školy dobře reprezentovali naši atleti. Mistry se stali Ondřej Fejfar na 5000m a Zuzana Muchová na 100m př., když znovu v krátké době překonala klubový rekord. Dvě stříbra, z krátkých překážek a z trojskoku, si veze i Eva Šutová.

Mistrovství Moravy a Slezska - Sokola získal kompletní sadu medailí,Gremlica a Šesták mistry,Muchová stříbrná,Šutová 2x bronzová

V sobotu 11.5. se v Třinci uskutečnilo Mistrovství Moravy a Slezska dospělých, juniorů i dorostu v atletice. Naše výprava se z něho vrátila s 8 medailemi, přičemž kompletní sadu se podařilo získat dorostenci Dominiku Sokolovi. Ten zvítězil v trojskoku, st

Na Mistrovství Moravy a Slezka v hale jsme získali 8 medailí. Pírek, Muchová a Šutová jsou mistry Moravy

V sobotu proběhlo již tradičně v bratislavské hale Elán Mistrovství Moravy a Slezska v halové atletice. Naši atleti a atletky na něm získali celkem 8 medailí, z toho 3 zlaté, 4 stříbrné a jednu bronzovou. Mistrovské tituly získali Milan Pírek, Zuzana Much

Akademické mistrovství ČR - Muchová a Fejfar stříbrní, Klus bronzový, Novotný skočil limit na ME!

V pondělí 11. června se v Brně, na stadionu pod Palackého vrchem, konalo Akademické mistrovství ČR . Své vysoké školy na něm reprezentovali i naši atleti. V soutěži dálkařů padly limity na ME v Helsinkách.

Eva Šutová a Zuzana Muchová úspěšně zahájily letošní halovou sezónu

Halovou atletickou sezónu zahajují již tradičně atleti vysokoškoláci Akademickým mistrovstvím České republiky . Letošní A-MČR se konalo 7.1.2014 v Praze v přetlakové hale na Strahově. Z atletů kroměřížského atletického klubu na tomto mistrovství startoval

Muchová, Pírek, Sokola a Šesták mistry Moravy a Slezska

V sobotu 12. května se na vítkovickém stadionu uskutečnila generálka na Zlatou tretru (pro pořadatele), když se zde konalo Mistrovství Moravy a Slezska všech kategorií, kromě žactva. Nás může těšit, že mistrovské tituly získali Milan Pírek, Dominik Sokola