Atletický čtyřboj

3. 10. 2023 se v Tišnově uskutečnil družstevní přebor atletického čtyřboje v kategorii starších žákyň (8. a 9. ročníků). Počasí bylo jak stvořené pro závodění a atmosféra závodů velmi pozitivní. Každé družstvo vyslalo 5 žákyň, které soutěžily každá ve čtyřech disciplínách, dvou běžeckých a dvou technických (60 m, 800 m, dálka, výška, hod míčkem a vrh koulí). Sbíraly body pro tým. Škola, která získala nejvíce bodů z individuálních čtyřbojů, vyhrála. Závodů se zúčastnilo 10 škol. Naše žákyně Nikola Malá, Tereza Balšínková, Aneta Gottwaldová, Kamila Morrin Kučerová a Daniela Halounová obsadily krásné 3. místo. Dívky excelovaly hlavně v běžeckých disciplínách, ve kterých Nikola Malá obsadila na trati 60 m a 800 m celkovou druhou pozici. Tereze Balšínkové se dařilo ve skoku vysokém, ve kterém obsadila celkovou 4. pozici. Nikola Malá vybojovala 4. místo v individuálním čtyřboji z 50 startujících žákyň. Vedoucí družstva Mgr. Klára Slivečková

2. atletický desetiboj pro všechny děti se uskuteční v sobotu 15. října

V sobotu 15.října se na ploše atletického stadionu uskuteční  2. atletický desetiboj pro všechny děti  v rámci  prezentaci programu Atletika pro děti . Přítomná dítka si budou moci vyzkoušet na 10 stanovištích dětský desetiboj. Pro každé z nich, které ví

Kontaktní údaje

ATLETICKÝ KLUB KROMĚŘÍŽ z.s. Vrchlického 2899/31 767 01  K r o m ě ř í ž IČ: 18189181 Datová schránka: 3ixgghc   tel.: 573 332 888 e-mail: [email protected]   web: www.akkromeriz.cz     předseda: Petra Říhová místopředs

PROHLÁŠENÍ ČAS K OPATŘENÍ V SOUVISLOSTI SE ŠÍŘENÍM KORONAVIRU

PROHLÁŠENÍ ČAS K OPATŘENÍ V SOUVISLOSTI SE ŠÍŘENÍM KORONAVIRU S ohledem na dnešní rozhodnutí Bezpečnostní rady České republiky, kdy se s účinností od 10. března 2020 od 18 hodin zakazují hromadné akce, kde je najednou více než 100 osob, apeluje Český

Andělský běh-3.ročník se opět vydařil

V sobotu 2.prosince se konal již 3. ročník Andělského běhu , ve kterém si děti z naší atletické přípravky poměřily své síly na čerstvě napadaném sněhu, který pokryl atletický ovál.