Blaha mistrem Moravy v půlmaratónu, Bláha druhý na Hluboké

Mistrem Moravy a Slezska v půlmaratónu je Tomáš Blaha, třetí byl Josef Sedláček

Tomáš Blaha se stal v Olomouci mistrem Moravy a Slezska v půlmaratónu, když tuto trať zdolal jako jediný pod jednu a čtvrt hodiny (1:13:51 hod.). Na třetím místě doběhl Josef Sedláček v čase 1:16:16 hod.

Mistrovství Moravy a Slezska na 10km - Štefko druhý, Blaha třetí

V Dolní Lhotě u Ostravy se poslední dubnový den běžela Dolnolhotská desítka, která byla zároveň Mistrovstvím Moravy a Slezska v silničním běhu na 10 kilometrů. Zvítězil frýdeckomístecký Petr Mikulenka, Róbert Štefko doběhl do cíle jako druhý a Tomáš Blaha

Tomáš Blaha je mistrem Moravy v běhu do vrchu

Homoláč mistrem ČR v běhu do vrchu, Bajza čtvrtý, Blaha osmý

V sobotu se v Jeseníkách uskutečnilo Mistrovství České republiky v běhu do vrchu. 13-ti kilometrová trať vedená z Dolní Moravy na Kralický sněžník nejlépe seděla našemu Jiřímu Homoláčovi, který doběhl suverénně na 1. místě. Jakub Bajza tentokráte skončil

Běh na Lysou horu – Blaha mistrem MaS v běhu do vrchu, Bluchová mezi ženami druhá a Stehlíková třetí

Poslední červencovou sobotu se uskutečnil 26. ročník Běhu na Lysou horu, který byl zároveň Mistrovství Moravy a Slezska v běhu do vrchu. V mužské kategorii nás  reprezentoval Tomáš Blaha, v kategorii žen potom Kateřina Bluchová a Jitka Stehlíková.