Blátivou 24hodinovku v Dobřanech ovládla bugina Quadservis Špak

Dvacátý druhý ročník 24hours Offroad maraton v Dobřanech se odjel o víkendu 22. a 23. června. Absolutní prvenství poprvé vybojovala bugina týmu Quadservis Špak – Solitera Racing. Na šestikilometrové trati zvládla 124 kol, tedy celkem 744 kilometrů. Stříbro urval Aroma Gold racing se 117 okruhy, taktéž s buginou. Třetí absolutně byl KB System offroad team, který se speciálem nad dva litry vyhrál už podeváté! Do dvou litrů nejvíce slavil Indruch Offroad team a mezi Amatéry West Bohemia racing. Jednomu z nejtěžších terénních závodů v Evropě předcházely dvouhodinovky motorek a čtyřkolek, ve kterých zvítězili v jedné stopě Martin Prokeš (TJ Sokol Krásné Pole) a ve dvou Martin Miřejovský (KRTZ Motorsport).

OffROAD Maraton 2018 opět odstartoval s rekordní účastí

Krásné jarní souboje se odehrály v sobotu 24. března na prvním dílu 19. ročníku OffROAD Maratonu v Šiklově mlýně na Vysočině. Do areálu westernového městečka se sjela rekordní účast offroadových strojů. Otevírák sezony je vždy velmi žádaný, což potvrdi

Krásné jarní souboje podtrhla rekordní účast

První závod 17. ročníku OffROAD Maratonu se jel uplynulou sobotu 19. března v Mohelnici na Olomoucku. Na technickou trať s výjezdy a sjezdy dorazil rekordní počet motorek. Čtyřkolky dovedl do cíle Martin Miřejovský z Teamu Max 2, motorky Jiří Pach z týmu

Dobřanskou 24hodinovku ovládl Andy motors a KB System

Nejtěžší závod terénních aut v Evropě 24 hours OffROAD Maraton Dobřany odjel svůj 21. ročník. Celkem 20 posádek svedlo uplynulý víkend náročné boje na bývalém vojenském tankodromu Šlovický vrch. Speciály i amatérské posádky opakovaně zdolávaly sedmikilome

24hodinový závod v Dobřanech rozjede svůj 15. ročník!

Nejtěžší závod terénních aut ve střední Evropě se jede v sobotu 12. května 2012 v Dobřanech. V pravé poledne odstartují do slavného 24hodinového závodu nejlepší posádky offroadových speciálů. A to již po patnácté! Vzhledem k velkému počtu účastníků upozor

24hodinovka aut v Dobřanech startuje už tuto sobotu

Jeden z nejtěžších závodů terénních aut v Evropě 24hours Offroad maraton startuje v sobotu 22. června poblíž Dobřan u Plzně. Úderem pravého poledne seběhnou ze Šlovického kopce posádky automobilů, které nastartují své speciály a vyrazí vstříc celodennímu