BOREK DOMA NEZAVÁHAL

Na Bílou sobotu Borek doma přivítal hráče FK Kardašova Řečice, kterým měl co vracet, když u nich na podzim prohrál 3-1. Domácí se museli obejít bez distancovaného J.Franka (4 zápasy) a zraněného M.Michala s O.Vaníkem. V práci pak byl D.Eliáš. Naopak po dlouhém zranění se vrátil do sestavy D.Hájek. DO KABIN ZA NEROZHODNÉHO STAVU Vstup do utkání vyšel domácím náramně. Už ve 3.min zahrával D.Hájek roh, který na přední tyči prodloužil J.Houška a na zadní doklepával Martin Leština 1-0. Vzápětí prováhal dobrou možnost ke střele M.Kocina. Do další šance se dostával R.Horejš zasekl si obránce i gólmana i tak, ale gólman jeho střelu kryl. A tak přišel trest na druhé straně. Na roh hostů nejvýše vyskočil Jiří Kovář a srovnal na 1-1. Domácí se pokoušeli o častou střelbu a nebezpečné byli zejména pokusy D.Hájka a D.Šťasného z nichž jeden zastavilo břevno hostující svatyně. I přes další šance na obou stranách už do půle gól nepadl a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. DRUHOU PŮLI OVLÁDLI DOMÁCÍ Do druhého poločasu domácí ještě více přidali a v 54.min po ose M.Severa, R.Horejš, Jaroslav Houška posledně jmenovaný prošel do vápna přes dva hráče a levačkou vrátil domácím vedení2-1. V 57.min Radek Horejš vybojoval míč a následně byl faulován ve vápně PENALTA!!! Sám faulovaný si postavil míč na značku a nedal gólmanu hostí žádnou šanci 3-1. Hosté byli značně zaskočení a nemohli se dostat zpět do hry za to domácí hráli s chutí a dobře kombinovali. V 66.min zachytil J.Houška špatný odkop hostů přihrál na R.Horejše ten posunul na Davida Hájka, který střelou na zadní tyč zvýšil už na 4-1. Hosté se ve druhé půli do zakončení vůbec nedostávali a když nevyužili ani trestný kop z hranice vápna přišel další trest na druhé straně. Chybnou rozehrávku zachytil Vjačeslav Baščevan a pohotovým lobem uzavřel na konečných 5-1. Další týden nás čeká v sobotu zápas ve Studené. Děkujeme všem fanouškům, kteří přišli i přes nepříliš pěkné počasí. FK Borek oléé OHLASY: Radek Horejš(FK Borek) Do zápasu jsme šli s tím, že chceme získat tři body a napravit tak zaváhání z minulého kola. I přes vyrovnanou první půli jsme věřili ve výhru a za celkový výkon si jí také zasloužili. Fotbalový klub Borek z.s. 5:1(1:1) FK Kardašova Řečice 1922 , z.s. STŘELCI: 3. Leština Martin, 54. Houška Jaroslav, 57. Horejš Radek (pen.), 66. Hájek David, 86. Baščevan Vjačeslav - 12. Kovář Jiří

POZVÁNKA

Již tuto sobotu nás čeká zřejmě největší domácí zápas. DERBY,ZÁPAS JARA i tak by se nechal nazvat. Hostit budeme vedoucí TJ Sokol Neplachov, který má před námi v neúplné tabulce o 4 body více. FK BOREK - TJ SOKOL NEPLACHOV 1.B

BOREK DOMA NADĚLOVAL

V sobotním odpoledni Borek doma přivítal béčko Třeboně a očekával se atraktivní fotbal. DO POLOČASU BYLO ROZHODNUTO Už ve 2.min se ve vápně uvolnil O.Hanžl a našel před bránou Marka Severu, který protlačil míč do sítě 1-0. Hosté vzápětí kontrovali rychl

BOREK SI Z LOMNICE ODVÁŽÍ VŠECHNY BODY

Už od úvodních minut bylo vidět podle jakých not se dnešní utkání bude hrát. Hosté dobře kombinovali a hned v úvodu se dostali do několika šancí. Tu největší měl J.Čermín, když krásnou střelou orazítkoval břevno. I když hosté měli územní převahu a míč vět

BOREK ZTRATIL DVA BODY SE SLAVONICEMI

16.kolo nás zavedlo na "umělku" do Staré Hlíny kam byl z nějakého důvodu přeložen náš zápas se Slavonicemi. DOMÁCÍ SE UJALI VEDENÍ Do utkání jsme nevstoupili nejlépe a už od 2. min jsme prohrávali. Standardku domácích náš gólman sice chytil pak, ale ve

BOREK SI PŘIPSAL DALŠÍ TŘI BODY

V sobotním deštivém dopoledni Borek doma přivítal mužstvo TJ TATRANU Lomnice. Domácím už tradičně chybělo několik hráčů (J.Houška, O.Vaník, M.Bukovinský, D.Hájek) Hosté přijeli s kádrem plným mladíků a tak se očekával svižný fotbal. JAKUB FRANK OTEVŘEL S