BOREK SI ODVÁŽÍ Z TŘEBONĚ BOD

DO KABIN ZA STAVU 0:0 Béčko Třeboně hraje své domácí zápasy v nedaleké Břilici, kde nás na první pohled přivítalo pěkné hřiště. Drobnější pohled z blízka byl však opačný. Povrch byl hodně rozbitý a blátivý což se po celou dobu hry podepisovalo na její kvalitě. Obě mužstva se prezentují kombinačním fotbalem což bylo na tomto terénu složité. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal ve kterém byli hosté o něco nebezpečnější. R.Horejš mířil jen do boční sítě, hlavičku V.Baščevana kryl domácí gólman a stejně tak i střeli J.Houšky a D.Šťastného. Na druhé straně selhal v dobré pozici domácí útočník. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu. ROZHODNOUT MOHL ONDRA HANŽL Ve stejném tempu se pokračovalo i ve druhém poločase a bylo jasné, že kdo dá první gól bude mít namířeno ke třem bodům. V 70.min rozjel J.Houška akci R.Horejš si narazil s M.Kocinou a otevřel skóre zápasu. Radost hostům překazil praporek pomezního signalizující ofsajd. Další střeli J.Franka a M.Kociny ke gólu opět nevedli a tak vše mohl zlomit O.Hanžl. J.Houška prošel středem a poslal do úniku O.Hanžla, který postupoval na gólmana J.Flašku chytrým lobem ho přehodil, míč však o půl metru minul pravou tyč. Obě mužstva si tak odnáší bod ze kterého mají asi větší radost domácí. V sobotu v posledním domácím utkání hostíme mužstvo SK Horní Žďár. FK Borek oléé OHLASY: Radek Horejš (FK Borek) Dnes nás čekali mladíci Třeboně B, kteří se poslední dobou zvedli a obírají o body kde koho. Musím říct, že hrají hezký kombinační fotbal už od gólmana, který hrál i chytal výborně. Přesto si myslím, že jsme měli ke třem bodům blíž a zápas jsme odmakali.

POZVÁNKA

Již tuto sobotu nás čeká zřejmě největší domácí zápas. DERBY,ZÁPAS JARA i tak by se nechal nazvat. Hostit budeme vedoucí TJ Sokol Neplachov, který má před námi v neúplné tabulce o 4 body více. FK BOREK - TJ SOKOL NEPLACHOV 1.B

BOREK DOMA NADĚLOVAL

V sobotním odpoledni Borek doma přivítal béčko Třeboně a očekával se atraktivní fotbal. DO POLOČASU BYLO ROZHODNUTO Už ve 2.min se ve vápně uvolnil O.Hanžl a našel před bránou Marka Severu, který protlačil míč do sítě 1-0. Hosté vzápětí kontrovali rychl

BOREK SI Z LOMNICE ODVÁŽÍ VŠECHNY BODY

Už od úvodních minut bylo vidět podle jakých not se dnešní utkání bude hrát. Hosté dobře kombinovali a hned v úvodu se dostali do několika šancí. Tu největší měl J.Čermín, když krásnou střelou orazítkoval břevno. I když hosté měli územní převahu a míč vět

BOREK ZTRATIL DVA BODY SE SLAVONICEMI

16.kolo nás zavedlo na "umělku" do Staré Hlíny kam byl z nějakého důvodu přeložen náš zápas se Slavonicemi. DOMÁCÍ SE UJALI VEDENÍ Do utkání jsme nevstoupili nejlépe a už od 2. min jsme prohrávali. Standardku domácích náš gólman sice chytil pak, ale ve

BOREK PŘEZIMUJE NA DRUHÉM MÍSTĚ

Do Suchdolu jel Borek s vidinou, že zisk tří bodů jim zajistí přezimování na druhé příčce se ztrátou jednoho bodu na vedoucí Novou Včelnici. ŠŤASTNÝ GÓL POSLAL HOSTY DO VEDENÍ Borek vstoupil do utkání aktivně jak je zvyklí s vysokým presingem a kombinač