Cesta McDonald’s Cupem pro nás skončila v okresním finále

V úterý 14. května proběhlo na umělém trávníku v Trutnově okresní kolo McDonald’s Cupu ve fotbale. My jsme se do něj probojovali přes okrskové kolo v kategorii žáků 1.–3. třídy. Číst dál...

V McDonald´s Cupu se nám dařilo

Výběr žáků ze 4. a 5. tříd se 2. května 2024 zúčastnil okresního kola v McDonald´s Cupu – největším školním fotbalovém turnaji v Česku. Naši fotbalisté ve složení S. Sivák (4. A), T. T. Bao, O. Slach, J. Sloup, M. Veverka (všichni 4. B), C. I. Ciucur, E.

Vítězství v Okresním kole konverzační soutěže v němčině

Dne 20. února se  v Olomouci konalo Okresní kolo konverzační soutěže v němčině. Naše škola soutěžila v kategorii  II.A  ( 8. a 9. ročníky ZŠ). Tuto kategorii reprezentovala Radka Machová z 9.B , která z maximálního počtu 100 bodů, získala krásných 97 bodů

Štafetový pohár 2024

Ve středu 24.4. jsme již po jedenácté vkročili do akce, které se jako jedna z mála škol účastníme od jejího prvního ročníku. Štafetový pohár je běžeckou soutěží žáků prvního stupně. Sčítají se v něm časy tří štafet - 8 x 100 metrů pro žáky a žákyně 2.-3.

Ranné správy 09.02.2022

Klíčové události • Slovensko: Bilance zahraničního obchodu skončila v prosinci schodkem ve výši 255 mil. eur. • ČR: Maloobchodní tržby v prosinci vzrostly o 3,3 % r/r (po očištění o 1,5 % r/r), meziměsíčně klesly o 1,0 %. Devizové rezervy ČNB v lednu sko

Ranné správy 10.05.2021

Klíčové události • Slovensko: Bilance zahraničního obchodu skončila v březnu přebytkem ve výši 595,3 mil. eur. • Německo: Bilance zahraničního obchodu v březnu skončila přebytkem ve výši 14,3 mld. eur. Průmyslová produkce v březnu vzrostla o 2,5 % m/m.