CESTA NA MISTROVSTVÍ SVĚTA ROTVÍKŮ DO ŠPANĚLSKA

Kamarádka Ilona byla jedním z doprovodných účastníků MISTROVSTVÍ SVĚTA VE ŠPANĚLSKU a myslím, že by bylo škoda, abych si tento pěkný mail nechala jen pro sebe.

Mistrovství světa v tradičním karate a dětský světový pohár

V polském Lublinu se konalo uplynulý víkend Mistrovství světa v tradičním karate WTKU a Dětský světový pohár. Na akci se sjely teamy z 28 zemí (mega konkurence) a sportovní hala v Lublinu hostovala přes 1300 karatistů. I přes řadu komplikací, sněhová kala

Španělské potraviny vládnou letní gastronomii

Plánuje udělat zahradní oslavu a rádi byste se při přípravě pokrmů inspirovali španělskou kuchyní? Španělská kuchyně stejně jako každá přímořská kuchyně se vyznačuje lehkostí, lahodnou chutí a svěžestí. Španělská kuchyně byla v historii silně ovlivněna st

Mistrovství ČR 2022

Ještě vzpomínka na uplynulý víkend z mistrovství ČR. Zároveň Tom Barteček vybojoval na Mistrovství Evropy 4., 6., a 10. místo. Velká gratulace všem, děkuji za skvělou reprezentaci. Teď nás čeká pár měsíců pauza od závodění budeme pilovat stávající

Otevřené mistrovství Moravy a Slezska 2022

25. ročník Otevřeného mistrovství Moravy a Slezska, 7.5.2022 v Jeseníku Tak dnešní den byl pro někoho ve znamení odpočinku a relaxace, což je také nedílnou součástí sportovní přípravy, ale pro některé z nás se dnešek odehrávat ve víru boje na otevřeném mi

Mistrovství ČR vřezu vinné révy

Ani velmi chladné a větrné počasí neodradilo v pátek 23. února sedmdesát dva soutěžících, kteří se přijeli do Dolních Dunajovic utkat v netradičním vinohradnickém klání. Konal se zde totiž již 14. ročník Mistrovství ČR v řezu vinné révy.