Čeští triatlonisté zářili na MS v biathle

V Limasolu na Kypru se konalo mistrovství světa v biathle a čeští triatlonoví reprezentanti na něm zářili. Tomáš Svoboda se stal mistrem světa, v juniorech vybojoval stříbro Jiří Kalus. Ve stejné kategorii zbyla na Martina Debnara nepopulární bramborová medaile. Obhajoba loňského titulu z Dubaje nevyšla.

V Kitzbühelu svedou triatlonisté boje o tituly mistrů Evropy

Od pátku 20. do neděle 22. června se v Kitzbühelu koná jeden z vrcholů olympijského triatlonu, kterým je mistrovství Evropy. O medaile budou bojovat i čeští reprezentanti, kterých do Rakouska vyrazilo hned šestnáct. Z toho polovinu tvoří junioři.

Čeští truckeři zářili na HunGarian Baja!

Oba jezdci týmu Tatra Buggyra Racing si v nedělních testech udrželi první a druhé místo. Posádka týmu KM Racing ve složení Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva na HunGarian Baja vybojovala 3. místo. Testování nového závodního kamionu pro Dakar 2

Vabrouška v milionovém závodě stínoval pštros

Štědře dotovaný závod Challenge Bahrajn, kde si ti nejlepší triatlonisté rozdělili více než 10 milionů korun, má za sebou úspěšnou premiéru. U té nechyběli ani dva čeští zástupci. Železný muž Petr Vabroušek obsadil mezi profesionály 25. místo. Perličkou j

12 trofejí pro Buggyru

Buggyra Zero Mileage Racing o víkendu kralovala v ESET V4 Cupu na Slovakia Ringu. David Vršecký získal první dvě individuální vítězství v kategorii GT3 a jedno společné s Tomášem Engem. Zářili i mladíci z Buggyra Academy. Yasmeen Koloc sbírala pódiová umí

Vyhlášení Krále triatlonu proběhne letos v Liberci

Do libereckého Grandhotelu Zlatý Lev se 26.11. sjedou nejlepší triatlonisté a triatlonistky z tuzemských pohárových klání v rámci Českého poháru. Vrcholem galavečera bude vyhlášení ankety Král triatlonu.