Daniel Bína skončil na Paralympiádě na 13. místě

V sobotu 17. září skončila v Riu de Janeiru paralympijská regata. Poprvé v historii se jí účastnil český jachtař. Byl jím Daniel Bína, který závodil ve třídě 2.4m2.

MANIAGO, MÍTINK SP PARALYMPIJSKÉ CYKLISTIKY

V neděli v italském Maniagu, ve stejném čase s vítězem, na 5. místě v závodě pelotonu. A o dva dny dřív tamtéž, ale v časovce jednotlivců, na 6. místě, se ztrátou pouhých 18 vteřin na nejrychlejšího. Tak slibně mezi nejlepšími, ve své nejpočetněji obsazo

Daniel Bína vede po prvním dnu mistrovství světa

Největší německá regata – Kieler Woche – je v plném proudu a Českou republiku zde reprezentuje 42 závodníků v 11 lodních třídách. Zatímco neolympijské třídy již mají většinou odzávoděno, ty olympijské začaly teprve včera a většinou mají odjeto po dvou roz

Kieler Woche 2017 skončilo

Největší německá regata – Kieler Woche – skončila posledními rozjížďkami v neděli 25. června. Pro paralympijské třídy byla regata zároveň mistrovstvím světa. Daniel Bína skvěle začal, když ve slabém větru během prvního dne závodění jel skvěle a vedl průbě

Ospalý v nabité konkurenci na Floridě skončil na 14. místě

Triatlonista Filip Ospalý se při své letošní ostré závodní premiéře představil v závodě St. Anthony´s Triatlon v St.Petersburgu na Floridě, kde obhajoval tituly z let 2011 a 2012. V nabité konkurenci elitních triatletů skončil na 14. místě. Z triumfu se r

Jachtařka Veronika Kozelská Fenclová bojuje o medaile

Evropský pohár olympijských a paralympijských tříd, který je zároveň kvalifikací na červnový světový pohár ve Weymouthu, začal 26. 5. za velmi silného větru. První den se odjely dvě rozjížďky. Z našich si nejlépe vedl Karel Lavický, který byl průběžně na