Do Prahy míří Zlín a Studénka. Porazí Pražané mistra i napodruhé?

Na led pražské Sparty míří v rámci 9. a 10. kola České para hokejové Zlín a Studénka. Pražany čekají těžké zápasy, jak říká kapitán a hrající trenér HC Sparta Praha Jiří Krupička, každý bod bude mít cenu zlata. V sobotu se hraje ve Škoda Ice rink s mistrovským Zlínem od 16:15 hodin, v neděli pak se Studénkou od 11:15.

Na Spartu míří mistrovský Zlín. Vyhrát je výzva, hlásí kapitán Krupička. V neděli Studénka

Sledge hokejisté Sparty Praha mají před sebou velkou výzvu. Na jejich led v sobotu přijede Zlín, šampión z posledních tří sezón a první tým ligové tabulky. V neděli poté do Neratovic přijede Studénka.

Pražané jsou o víkendu bez bodu, nezvládli ani odvetu v Pardubicích

Sledge hokejisté pražské Sparty prohráli i v odvetě na ledě Pardubic stejným poměrem 1:3 a o víkendu tak nebodovali. Mustangové uskočili do vedení 3:0, Zdeněk Krupička už jen dvě minuty před koncem mírnil porážku. Sparta se tak propadla na čtvrtou pozici,

Hororový víkend Sparty, osm gólů jí po Zlínu dala i Studénka

Horor. Co nikdy za čtrnáct let existence sledge hokejisté Sparty nezažili, se jim stalo tento víkend rovnou dvakrát. Osm gólů po včerejším výprasku od Zlína 0:8 dostali i od Studénky a padli počtvrté v řadě, výsledek však alespoň mírnili vstřelenou branko

Sparta chce potvrdit play off, do hlavního města míří poslední dva celky tabulky

S náskokem tří bodů na pátou Olomouc a dobrým losem vstupují sledge hokejisté pražské Sparty do závěrečného hracího víkendu. V sobotu ve Škoda Ice rinku se představí tým Karlových Varů (14:30), v neděli pak Pražané vyzvou Litvínov (13:00).

Sparta nezastavila ofenzivní sílu Zlína, na Moravu putují všechny body

Sledge hokejisté pražské Sparty nedokázali v 5. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy bodovat s mitrovským Zlínem. Ofenzivní síla LAPPu domácí obranou, které chyběl Jan Zapletal, dokázala hned v úvodní třetině udeřit třikrát. Ačkoli Pražané