Domácí tvrdá lekce z produktivity, Baník Albrechtice TJ Dobratice 2:6

Gólová nadílka, jakou nikdo nečekal, se urodila v neděli v Albrechticich v rámci třiadvacátého kola 1.A třídy skupiny B. Diváci se určitě nenudili. K vidění bylo celkem osm branek a spousta zahozených šancí. A právě neproměňování příležitostí stálo Baníkovce body. Albrechtičtí musí zpytovat svědomí, kdy se o lepší výsledek připravili hlavně již v prvním poločase, kde doplatili zejména na koncovku, protože řadu velkých šancí zahodili. Dobratice své šance proměnily, a tak porazily naše hráče a mohou se radovat z vítězství výsledkem 2:6 a třech bodů. FK Baník Albrechtice TJ Dobratice 2:6 (2:2) Branky: 17. Žyla Marcin, 42. Chumchal Antonín 33. a 44. Dobiáš Dominik, 81. a 89. Causidis Marián, 68. Mandičak Jan, 75. Mitrenga Jan, Bez ŽK, Rozhodčí: Ivanský Lumír Ritter Jakub, Picmaus Jiří, Počet diváků: 150 FK Baník Albrechtice: Gradek Žyla D., Hovůrka, Zielonka (75. Cyž M.), Přeček (83. Schneider) Cileček, Kociolek Jakub, Žyla M., Vagner (66. Porembski), Izaiáš Chumchal. Trenér: Taussig Robert TJ Dobratice: Bocek Kohut (78. Březina), Lýsek, Šimeček, Skotnica Somr, Kantor, Mitrenga (83. Moják), Mandičak (78. Pařenica) Causidis Marián, Dobiáš (56. Bařina). Trenér: Korabík Marián Trenér Robert Taussig: „Dnešní zápas o střed tabulky ze silným soupeřem jsme začali aktivně, bojovně. Už v první minutě po úniku a kličce brankáři jsme mohli jít do vedení. Avšak střelou do opuštěné branky jsme trefili nepochopitelně tyč. O pět minut později šel tentýž hráč opět sám na brankáře, ale pokus o lob mu chytil brankář. To nás nabudilo k další aktivitě. Po zisku míče trefil z hranice šestnáctky Marcin Žyla šibenici. Však po hrubé chybě a nedorozumění v obraně jsme inkasovalo gól z ničeho. Dal jsme byli aktivní a měli šance, ale neproměnili, nebo chytil brankář. Pak přišel přesný centr a hlavičkující Chumchal zamířil do opačné šibenice. V poslední minutě poločasu opět tradičně chyba v obraně a gól do šatny. Místo vést 3:0, bylo skóre 2:2. S tímto v hlavách jsme vstoupili do druhého poločasu. Začala váznout kombinace, nešla nám hlava ani nohy. Vyústilo to třetí brankou. Prohrávali jsme souboje, míče se odráželi k soupeři, a nám už nešlo vůbec nic. Soupeř využil naší otevřené hry a hlavně z brejků nelítostně trestal. Někdy je fotbal krutý, ale takový zkrat je nepochopitelný. FOTOGALERIE z utkání mužů proti Dobraticím (2:6) ze dne 21. května 2023. Foto: Ondřej Kruťa - Děkujeme The post Domácí tvrdá lekce z produktivity, Baník Albrechtice – TJ Dobratice 2:6 first appeared on FK Baník Albrechtice.

Rozpis zápasů našich celků na tento týden

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů se představí doma s týmem Raškovic. Dorostenci se představí také doma, a to proti mužstvu TJ Slovan H

Rozhodly pokutové kopy, TJ Bystřice Baník Albrechtice 3:1

Nedělní utkání bodový zisk nepřineslo. Albrechtičtí prohráli na hřišti v Bystřici. Zápas rozhodly hlavně dva proměněné pokutové kopy domácích, kteří zvítězili výsledkem 3:1. Baník tak podruhé za sebou nebodoval, a to může vše napravit v dalším utkání, kdy

Byt 1+1 k pronájmu, Město Albrechtice, ulice nám. ČSA

Cena: 6 000 Kč, Pronájem bytu 1+1, OV, 38 m 2 v obci Město Albrechtice u náměstí. V bytě je vstupní chodba, kuchyně, pokoj, koupelna se sprchovacím koutem, toaleta. Vytápění ústřední plynové. Plyn a elektřinu si nájemce napíše na sebe. Kauce 2 nájmy, prov

Mladší žáci si zahráli přátelské utkání pro týmů FK Těrlicko 2022

Mladší žáci Baníku jsi v úterý 16. května zahráli v domácí prostředí přátelské utkání proti týmů FK Těrlicko 2022. Hodnocení trenérů: Počasí nám moc nepřálo, ale fotbalu to neuškodilo. Aspoň jsme si opět uvědomili, že na mokré trávě to klouže a balón má