Dorazilová v Bratislavě poprvé pod 3 hodiny v maratónu, Kreisinger nejlepší z Evropanů na Hervis půlmaratónu

Přelomový březnovo-dubnový víkend byl ve znamení dvou významných běžeckých událostí. V neděli se běžel v Bratislavě ČSOB maratón, na němž si fantasticky počínala naše Jana Dorazilová a den před tím, v sobotu, se konal pražský Hervis půlmaratón, kde doběhl náš Jan Kreisinger jako první z Evropanů.

Hervis 1/2 maraton - Štefko čtrnáctý, Frei vzdal , Kreisinger 23. na Berlínském půlmaratonu

V první dubnovou sobotu uskutečnil další ročník Hervis 1/2 maratonu. Před pražským Rudolfinem se na start postavilo rekordních devět tisíc běžců a běžkyň, což ze závodu učinilo největší podnik tohoto typu u nás. Ve startovním poli jsme měli i tři naše bě

Jan Kreisinger poprvé mistrem rebubliky v půlmaratónu

Jan Kreisinger potvrdil roli největšího favorita a v sobotu získal v Pardubicích svůj premiérový titul mistra ČR v půlmaratónu. Ostatním našim běžcům se bohužel už tak nedařilo, takže loňský hattrick jsme nezopakovali. Nominaci na Pohár mistrů jsme si vša

MČR v maratonu (Volkswagen Maraton Praha) - Homoláč mistrem, Dorazilová v osobním rekordu čtvrtá

Jiří Homoláč se stal mistrem ČR v maratonu, které sekonalo v rámci Volkswagen Maratonu Praha. Ten se běžel napříč pražskými ulicemi v neděli 12. května. Výborného výsledku dosáhla i Jana Dorazilová, která obsadila mezi ženami v rámci MČR výborné 4. místo

Hervis půlmaraton Praha - Ngimba 12., Kreisinger 15. a Štefko 16.

Dorazilová vyhrála Hanácký půlmaraton, Delingerová a Stehlíková druhá a třetí

V sobotu 21. dubna se v Olomouci běžel další ročník Hanáckého půlmaratonu. Běh, jehož děj se převážně odvíjel v Bezručových sadech a který byl zároveň Mistrovstvím Moravy, přinesl úspěch našim běžkyním. Jana Dorazilová zvítězila mezi ženami, Marie Delinge