Dorosty a žáci v prvním kole

STARŠÍ DOROST Sokol Kolovraty AFK Slavoj Podolí 5:3 (3:0) Branky: 16. Ganauer (Pořický), 25. Bartoš (Ganauer), 44. Ganauer (Uherek), 47. Vitouš (Ganauer), 85. Bartoš Vasileski Pešír (70. Nerad), Meddeb, Jurajda, Severa Vlk, Uherek Vitouš (55. Danda), Pořický, Bartoš Ganauer Hráče jsme celý týden připravovali na nižší obranný blok hostů, kterým se prezentovali minulou sezónu. Hosté nastoupili se třemi stopery od úvodních minut. Prvních 10 minut bylo hodně zběsilých a neurovnaných. Poté už jsme převzali kontrolu nad první polovinou my. Na obranu soupeře se valil jeden útok za druhým. Roman, Gleb a Uhers výmyšleli skvělé přihrávky na rozbíhajícího se Víťu a Bárta. První gól zařídil Roman s Glebem. Roman si přidržel míč u lajny a nádherný centrem za obranu našel Gleba, který se hlavou nemílil, radost pohledět. Za 9 minut přidal další branku Bárt a poločas uzavřel nechytatelnou střelou Gleb po přihrávce Uherse. O poločase, jsem zdůrazňovali, že je potřeba nepolevit a přidat další branku co nejdříve. To se ihned povedlo Víťovi, který po 2 minutách proměnil samostatný únik. Bohužel zachvilku jsme nechali soupeře nadechnout, šikovné pravé křídlo se uvolnilo okolo Máry, který nebyl správně zajištěn a balon se dostal až do vápna, kde jsme neměli dobře pokryté hráče a bylo to 4:1. Soupeř ožil a tlačil na naší obranu, ale bez výsledku. Obrana v čele s Alexem a Fílou byla velmi jistá. V 65. minutě ale Timi nešťastně vyrazil balon, který se snesl na zadní tyč, kde byl hráč hostí důraznější a dotlačil balon za čáru 4:2. Naštěstí tým pochopil, že je potřeba opět zapnout. Gleb nastřelil břevno, šel sám na golmana, zkoušel i střelu z dálky, ale nic. Další šance měl ještě Bárt, Uhers, Roman, Vlk a i střídající Lukáš, který normálně nastupuje v brance, nic se neujalo, až v 85 minutě Bart vystihl přihrávku na golmana, obhodil si ho a dal nám klid na 5:2. Hosté poté ještě korigovali na 5:3, ale to už byl tým vypnutý a čekal na konec. Úspešný start do sezóny, ale je potřeba na hodně věcech ještě zapracovat.. Hráč utkání: Ganauer HTML galerie ZoneramaSD x Podolí MLADŠÍ DOROST Čechie Uhříněves Sokol Kolovraty 10:0 (3:0) Branky: Nikdo Szlachta Leun, Bohuslav, David Čechal, Lukáš Čechal, Coufal, De Heij, Franěk, Jedlička, Ludvík, Novotný, Schilbach, Toptikov, Vokroj, Všetečka Derby s Uhříněvsí jako vstup do soutěžních zápasů neproběhlo rozhodně, jak jsme si přáli. Přiznivcům a fanouškům se tímto omlouváme za předvedený výkon na všech frontách. Herně jsme jsme měli nasazení zejména do 20té minuty, kdy jsme si na umělé trávě vytvořili několik šancí, které se nepodařilo proměnit. Po našich individuálních chybách se podařilo soupeři především díky rozdílovým hráčům rychle nasázet tři branky. Vynucená střídání a protočení sestavy nám nepomohl a soupeř nás finálně zlomil v první deseti minutovce druhého poločasu, kdy dokonal zkázu rychlím sledem další čtyř branek. Posunujíc čas ke konci utkání jsme se už jen snažili minimalizovat zranění a nedostat hloupé karty. Hráč utkání: Lukáš Čechal HTML galerie ZoneramaHTML galerie 1 STARŠÍ ŽÁCI Sokol Kolovraty TJ Sokol Stodůlky 2:6 (0:5) Branky: 50. Čechal (Plecháček), 57. Strnad (Čechal) Chadima Císař, Čechal L., Hrdlička, Sommer, Strnad, Babčický, Darmovzal, Klika, Svoboda, Šotola, Šourek, Valtr, Veselý, Plecháček, Vlček Bohužel úvodní zápas soutěže nám nevyšel podle představ. Špatný vstup do utkání, kdy od 7 minuty prohráváme se silným soupeřem po vlastní chybě, kdy nejsme schopni od brankáře rozehrát určila směr utkání a na hřišti jsme prožili hrůzostrašných 30 minut. Chyběla rychlost, nechtělo se nám podstupovat osobní souboje a celkově jsme nehráli jako tým. Poločasový výsledek 0:5 byl pro nás zasloužený. Do druhého poločasu jsme změnili taktiku a upravili sestavu s tím, že s výsledkem se pokusíme něco udělat. Zlepšený výkon, ke kterému přispělo i lehké polevení soupeře nám dovolilo korigovat výsledek na konečných 2:6. Doufám, že první poločas bude pro nás ponaučení do dalších zápasů a příští zápas předvedeme bojovný týmový výkon. Hráč utkání: Čechal HTML galerie ZoneramaHTML galerie 1 MLADŠÍ ŽÁCI A Dukla Praha C Sokol Kolovraty 8:4 (3:2) Branky: Plecháček (Vlček), Vlček (Bohuslav), Plecháček, Plecháček (Sedláček) Franc (Vlček, Strnad) Szlachta, Bouda, Vlček, Bohuslav, Strnad, Plecháček, Stibůrek, Sedláček, Horák Zápas ovlivnila indispozice Adama, který ještě před odstoupením nabídnul Dukle jednoduché góly v době, kdy byla hra vyrovnaná nebo jsme možná měli o trochu víc ze hry. Jednogólové manko narostlo na začátku druhé půle, kdy jsme naše šance neproměnili a Dukla byla přesnější a důraznější. Před startem sezony jsme čekali jak na tom budeme rychlostně, vloni to byl náš největší handicap než jsme si na rychlejší tempo zvykli. Tohle utkání nám ukázalo, že by to mohlo být dobré, navíc Patrik ukazoval ještě nějaký ten rychlostní stupeň navíc. Nepřesná koncovka nás připravila o možnost poprat se o bod, domácí nám dokázali vždy odskočit. Mrzí nás, že k utkání nebyl delegovaný rozhodčí. S trenéry jsme si odřídili zápas z lajny, pro hráče to možná bylo složitější zapnout do ostrého zápasového módu. Hráč utkání: Plecháček MLADŠÍ ŽÁCI B Raptors Sokol Kolovraty 8:4 (5:3) Branky: 4., Chejn (Vybíral), 20. Chejn (Jirků), 24. Gajdůšek (Chejn), 44. Tůma (Chejn) Chalupecký (30. Jirků) Jirků, Tůma, Gajdůšek, Chejn, Vybíral, Bean, Šolek, Hráský, Millan, Tříska. První ostrý zápas sezony, pro několik kluků vůbec první na tak velké hřiště. Hned zkraje jsme dostali branku na kterou jsme dokázali brzo odpovědět. V prvním poločase jsme se prosazovali hlavně po přihrávce na pravé křídlo, zatažení míče do vápna a přihrávce pod sebe. Naopak jsme měli problém ubránit urostlého hráče soupeře, když nabral rychlost a směr na bránu, končilo to brankou. Ve druhém poločase jsme se už do šancí tolik nedostávali, škoda, že Marťas už druhou půlku nemohl hrát kvůli zranění. Celkově jsme zápas zvládli dobře, snažili jsme se o přecházení přes hráče a o využívání celé šířky hřiště. Ve druhém poločasu nám chyběla rychlost a pohotovost před soupeřovou brankou, mohli a měli jsme vstřelit víc branek. Zápas byl prospěšný určitě i pro kluky ze starší přípravky, kterým děkujeme za výpomoc. Hráč utkání: Chejn The post Dorosty a žáci v prvním kole first appeared on Sokol Kolovraty.

Výsledky voleb v Tylovicích

TYLOVICE – Celkem 349 Tylovjanů se ve dnech 12. a 13. října zúčastnilo voleb do krajského zastupitelstva Zlínského kraje, což představuje 43,9 procenta ze 795 zapsaných voličů. Do uren bylo odevzdáno 91,98 procent platných hlasů. Nejvíce hlasů dostali k

Honda Civic rozdrtila v anketě Auto roku 2023 v ČR ostatní modely

Civic e:HEV, se dnes stal absolutním vítězem v anketě Auto Roku 2023. Odborná dvacetičlenná novinářská porota vybírala původně mezi 26 nominovanými vozy v kole prvním a poté byl výběr zúžen na 6 finalistů ve druhém kole.

Informace k vysvědčení za I. pololetí 2020/2021

Vážení rodiče, vysvědčení za 1. pololetí školního roku 2020/2021 bude vydáno k 28. 1. 2021. Žáci prvních a druhých tříd obdrží výpis vysvědčení ve škole 28. 1. 2021. Ostatní žáci obdrží výpis v prvním dni, kdy bude možná jejich osobní přítomnost ve škole

Žáci 4.C vgalerii

Žáci 4.C navštívili interaktivní výstavu Jitky Svobodové pořádanou Galerií hl.m.Prahy v městské knihovně. Tato událost se jmenuje Za hranou viděného a děti si mohly přímo na výstavě vyzkoušet experimentální kresbu. Všichni zúčastnění si akci velmi užili a

Výchova ke zdraví – Wychowanie do zdrowia

Žáci osmé a deváté třídy se v termínu 4. 10. – 8. 10. účastní mezinárodního projektu česko-polské příhraniční spolupráce, hrazeného Evropskou unií. Vybraní žáci se účastní týdenního pobytu v Polsku, Beskydy, Istebna. Cílem projektu je integrace našich žák