Družstvo mužů letos obsadilo 4. místo v Extralize a 6. místo na MČR družstev

Po tučných letech skončilo letos naše družstvo mužů poprvé pod stupni vítězů. V Česká spořitelna Extralize jsme obsadili 4. místo a v neoficiálním finále, kterým je Mistrovství ČR družstev, jsme skončili šestí. Na první pohled se to jeví jako neúspěch, my jsme však s naším letošním účinkováním, osazeným do rámce daných možností, spokojeni.

Na MČR družstev obhájilo naše družstvo mužů titul vícemistra republiky

V sobotu 8. září proběhlo v Táboře Mistrovství České republiky družstev mužů a žen . Naše dužstvo mužů na něm obhajovalo loňské smolné druhé místo, kdy podlehlo až na počet vítězství v jednotlivých disciplínách největšímu rivalovi, Dukle Praha. Letos to b

Družstvo žen obsadilo ve 2. kole II.ligy žen šesté místo

Družstvo našich žen obsadilo ve 2.kole II.ligy žen šesté místo, o dvě příčky lepší umístění než před 14 dny.

Ženy obsadily v baráži o I. ligu 7. místo

V neděli 9. září proběhla v Třinci baráž o I. ligu žen . Ženy AK Kroměříž do ní postoupily z druhého místa II. ligy skupiny D. Z celkového počtu deseti družstev nakonec to naše mladé družstvo obsadilo solidní 7. místo, se ziskem 69 bodů.

Naše mladší žactvo předvedlo na 1.kole soutěže družstev statečný výkon

Na prvním kole Krajského přeboru soutěží družstev, které se konalo 11.května v Otrokovicích, předvedli naši mladí atleti statečný výkon. Ač počtem členů družstva nemohli konkurovat těm o dost početnějším, neodradilo je to a všichni podali výkony na hranic

Ženy obsadily v 1.kole II.ligy osmé místo

Družstvo našich žen zahájilo sezónu v sobotu ve Vyškově, kde obsadilo celkové 8.místo. VÝSLEDKY: http://online.atletika.cz/vysledky.aspx?idk=26606&stats=2