DTM a MS v rallycrossu- Hockenheimring

Silné koně pod kapotou rychlých aut fotografovala na Hockenheimringu Lenka Sklenáková

Sedlčanský závod v Rallycrossu bavil diváky

V Sedlčanské kotlině pokračoval druhým mistrovským podnikem seriál závodů Mezinárodního mistrovství ČR v Rallycrossu. Nedělní závod byl současně prvním podnikem České trofeje historických automobilů v rallycrossu. Přestože na staru chyběla nejsilněší divi

Série 24H pokračovala na Hockenheimringu

Tým Haegeli by T2 Racing si dojel získal první vítězství v seriálu 24H by Hankook po skvělé jízdě v závodě Hankook 12H HOCKENHEIMRING před svými soupeři MiddleCap racing with Scuderia Praha a Leipert Motorsport.

Enge míří z italské Monzy na finále ADAC GT Masters

O uplynulém víkendu startoval Tomáš Enge s týmem Reiter Engineering v rámci International GT Open v Monze, odkud se tým vydal k závěrečnému podniku ADAC GT Masters na německý Hockenheimring. Tomáš Enge s Albertem von Thurn und Taxisem zde chtějí bojovat o

Clio Cup pokračuje na Hockenheimringu

O víkendu pokračuje svým, již předposledním podnikem, Renault Clio Cup Central Europe na okruhu Hockenheimring. V čele průběžné tabulky nastupuje Tomáš Pekař se svým týmem Carpek. Přestože mu na domácím mosteckém okruhu před 14 dny štěstí nepřálo, a ani v

Remus formel Cup 2018 opět v Mostě a Brně

Širokopásmová formulová série Remus Formel Cup, kterou promotérsky zajišťuje bývalý a občas i současný jezdec Rakušan Franz Woess zavítá i do ČR. Lednová úprava kalendáře obsahuje 14 závodů, tedy sedm závodních víkendů a v České republice se objeví tato m