Dušan Kožíšek obhájil loňské vítězství, druhý dojel Jakub Gräf,

Druhý ročník RWE City Cross Sprint proběhl 8. března 2014 v Ostravě - Dolní oblasti Vítkovice. Teplota v Ostravě se v sobotu odpoledne pohybovala kolem deseti stupňů Celsia, přesto se pořadatelům podařilo nachystat celkem 510 metrů zasněžené trati. RWE City Cross Sprint 2014 byl ve spolupráci s Lyžařským svazem ČR letos nově zařazen do série závodů Czech Nordix Cup. Díky tomu se do Ostravy – Vítkovic sjeli sportovci nejen z Česka, ale také ze Slovenska, Estonska, Polska, Rakouska, Finska, Francie a Slovenska. Do čtvrtfinále postoupili podle papírových předpokladů všichni favorité - Dušan Kožíšek, Francouz Roddy Darragon, Finové Kalle Lassila, Matias Strandvall, Poláci Sebastian Gazurek, Maciej Starega nebo Estonec Andreas Kollo.

Vítěznou trofej si z Ostravy odváží Torjus Borsheim z Norska

Čtvrtý ročník lyžařského závodu ČEZ City Cross Sprint korunoval nového vítěze. Dosavadní trojnásobný šampion Dušan Kožíšek se tentokrát musel sklonit před sílou norského reprezentanta Torjuse Borsheima. Kožíšek nakonec získal bronz, nejlepších Čechem se s

RODOP Martina Kulíka s Davidem Křížkem obhájil loňské vítězství

21. Česká námořní rallye aneb Mistrovství ČR One-Design se konala od soboty 14. 10. v Chorvatsku. Na startu se sešlo 30 lodí – 20 Firstů 35 a 10 Elanů 350.

VETTEL VÍTĚZÍ V POSLEDNÍM ZÁVODĚ ROKU

Mistr světa Sebastian Vettel ve Velké ceně Brazílie získal třinácté vítězství v sezoně a deváté v řadě. Německý závodník startoval z pole position a vedl od druhého kola. K vítězství využil strategii dvou zastávek v boxech. Vettelův kolega Mark Webber doj

Adam Ťoupalík obhájil vítězství na Brno - Mikulov - Brno

Adam Ťoupalík byl opět nejlepší v obnovené české klasice Brno - Mikulov - Brno. Tentokrát to však měl o dost těžší, o svém triumfu v českém dílu série Visegrad 4 rozhodl až ve strmém klasikářském dojezdu na Špilberku. Největším soupeřem mu byl Polák Jakub