Enge: Byla to moje nejhorší nehoda

Český jezdec Tomáš Enge zažil v sobotním kvalifikačním závodě série Blancpain Sprint Series nejhorší nehodu své kariéry. Hned v první zatáčce po startu hodinového závodu se jeho Lamborghini Gallardo GT3 vzneslo a udělalo pět přemetů. Liberecký závodník vyvázl z nehody se zlomeným žebrem.

Enge vyjel v Mugellu pole position, v závodě se ale již nesvezl

Český závodník Tomáš Enge má za sebou letošní závodní premiéru. Tu obstaral vytrvalostní závod 12H Italy, jehož dějištěm bylo o uplynulém víkendu slavné italské Mugello. Byla to premiéra, která vyšla tak na půl.

Enge míří z italské Monzy na finále ADAC GT Masters

O uplynulém víkendu startoval Tomáš Enge s týmem Reiter Engineering v rámci International GT Open v Monze, odkud se tým vydal k závěrečnému podniku ADAC GT Masters na německý Hockenheimring. Tomáš Enge s Albertem von Thurn und Taxisem zde chtějí bojovat o

Enge s Macháčkem zajeli na vteřinu shodný čas!

Šestou etapou se jezdci Rallye Dakar dostali do poloviny slavné soutěže. Etapa byla sice o 100 km zkrácena, přesto zamíchala před dnem volna pořadím. V týmu Buggyra Zero Mileage Racing se po dojezdu slavilo, když Tomáš Enge s Josefem Macháčkem zajeli na v

Tomáš Enge se sestrou Lucií přijedou do Prahy rozehřát diváky

Během tradičního ukončení sezóny se v rámci TipCars Pražského Rallysprintu představí také liberecká dvojice Tomáš Enge a Lucie Engová s vozem Ford Escort RS 2000 MKII. Rodinná posádka startovala v Praze naposledy v roce 2016 s vozem Škoda 130 LR a byla to

Enge se s Evropou rozloučil vítězstvím!

Při posledním závodě italského šampionátu GT získal Tomáš Enge a jeho kolega Francesco Sini s Camarem GT3 v nedělním závodě suverénní vítězství, se kterým se Enge rozloučil s Evropou. Český jezdec míří z Itálie rovnou do Thajska.„S Camarem GT3 jsme absolv