Evropský pohár v Karlových Varech pro Slovinku a Francouze

V Karlových Varech se konal nejvýznamnější triatlonový podnik na českém území. Evropský pohár v lázeňském městě se stal kořistí Slovinky Mateji Šimicové a Francouze Raoula Shawa. V Karlových Varech se závodilo na olympijských distancích 1500m plavání, 40km na kole a 10km běhu. Nejrychlejší plavkyní byla Italka Gaia Peronová. Po sedmi výjezdech na Zámecký vrch však zůstala vpředu dvojice Mateja Šimicová a Ashlee Bailieová. V závěrečném běhu získala Šimicová náskok 23 vteřin a v cíli před hotelem Thermal mohla slavit.

Frintová opanovala Evropský pohár v Karlových Varech

V neděli vyvrcholila největší triatlonová akce domácí scény s názvem Mattoni City Triathlon. Zlatým hřebem tohoto mezinárodního podniku byl závod Evropského poháru v triatlonu. A vrchol to byl mimořádně povedený. V závodě žen totiž zvítězila česká repreze

Ve čtvrtek 16. ledna v Karlových Varech

Nový rok začínáme ve čtvrtek  16. ledna  v  Karlových Varech  velmi tichým koncertem v prostorách Galerie umění (Goethova stezka 6).  Více informací o koncertu i místu konání najdete na odkazu  http://www.galeriekvary.cz/doprovodne-akce/majerovky . Začáte

V Karlových Varech zazářil Jonathan Brownlee

Britský medailista z olympiády v Londýně a v Riu zazářil i na ETU Premium Evropském poháru v Karlových Varech. Neděle 28. srpna tak vstoupí do dějin českého triatlonu jako den, kdy u nás získala zlato největší triatlonová hvězda, která kdy u nás závodila.

Jonny Brownlee v Karlových Varech: Očekávám, že se mi bude dařit

Ve čtvrtek 18. srpna 2016 získal v Riu stříbrnou olympijskou medaili. Se starším bratrem Alistairem zopakovali výkon z Londýna, kde také stáli oba na stupních vítězů, tentokrát skončili první a druhý. Pouhých deset dní poté se Brit Jonathan „Jonny“ Brownl