Gremlica pátým nejrychlejším juniorem na MČR v hale, starší žáci získali v Olomouci čtyči stříbra

O tomto víkendu se v pražské hale ve Stromovce konalo tentokráte Mistrovství ČR v atletice juniorů a dorostenců . Na něm zaznamenal dobrý úspěch náš František Gremlica, který ve finále běhu na 60m obsadil v osobním a juniorském klubovém rekordu 7,15 vt. výborné 5. místo!  Starší žáci získali v Olomouci na přeboru kraje čtyři stříbra.

Na halovém mistrovství Moravy a Slezska jsme získali 9 medailí, z toho 4 zlaté

Na halovém mistrovství Moravy a Slezska dospělých i mládeže, které se koná již řadu let v bratislavské hale Elán, získali naši atleti a atletky celkem 9 medailí, z toho 4 zlaté, 2 stříbrné a 3 bronzové. Halovými mistry se stali Milan Pírek (dálka), Franti

Novotný, Gremlica a Muchová jsou přeborníci Olomouckého kraje, Ptáček zvítězil ve Vídni

O třetím lednovém víkendu, respektive v sobotu, se uskutečnilo několik halových závodů. V Olomouci se konal přebor Olomouckého kraje, kde si dobře vedli Novotný, Gremlica, Muchová, Klus a Pírek. Adam Ptáček zvítězil na mezinárodním halovém mítinku ve Vídn

Na Mistrovství Moravy a Slezka v hale jsme získali 8 medailí. Pírek, Muchová a Šutová jsou mistry Moravy

V sobotu proběhlo již tradičně v bratislavské hale Elán Mistrovství Moravy a Slezska v halové atletice. Naši atleti a atletky na něm získali celkem 8 medailí, z toho 3 zlaté, 4 stříbrné a jednu bronzovou. Mistrovské tituly získali Milan Pírek, Zuzana Much

Strži za 3

Starší žáci znovu za tři Do Benátek n/J odjeli v neděli 13.11.2022 starší žáci s cílem přivézt alespoň tři body. Předpokládali jsme, že tohoto cíle dosáhneme spíše v zápase s Dolním Bousovem, což se také potvrdilo. Naši kluci svůj prvníČíst dále

Starší žákyně získaly bronz na finále KP družstev

Ve středu 15.6. se v Uherském Hradišti konalo poslední finálové 4.kolo Krajského přeboru družstev staršího žactva, na kterém nás pod vedením trenérů Vojtěcha Březky a Petra Hudečka, reprezentovali žáci i žákyně. Těm se vedlo nadmíru dobře, když dovezli br