Hail Toyota International Rally – generálka na Dakar

Mezinárodní rally Hail Toyota vstupuje do svého druhého ročníku v kalendáři Světového poháru FIA v cross country a ve dnech 6. až 11. prosince hostí finále sezóny. Ve skutečnosti se Hail Rally stala vynikajícím přípravným podnikem pro soutěžící, aby sebe a své vozy připravili na velkou výzvu Dakaru.

Hail Rally završila přípravu posádek na Dakar

Hail Toyota International Rally přinesla poslední možnost otestovat techniku před blížícím se Dakarem. Tuto možnost využil skvělým způsobem Martin Prokop i Miroslav Zapletal se spolujezdcem Markem Sýkorou. Největší zastoupení však na této cross country ra

Předkrm Rally Dakar zvládl celý Bonver Dakar Project

Ani letošní Rally Dakar nebyla ve svému úvodu výjimkou – přinesla jen krátkou speciálku, která jen úvodní ochutnávkou velkých dramat. Všech osm závodníků startujících v barvách nového uskupení Bonver Dakar Project (Czech Dakar Team, KM Racing, Dakar Holla

Aliyyah Koloc v přípravě na Dakar bojovala v Saudi Baja – Hail

Aliyyah Koloc z týmu Bugygra ZM Racing vybojovala během přípravy na svůj debut na Rallye Dakar 2023 další výborný výsledek. Na saúdskoarabské soutěží Saudi Baja – Hail obsadila za volantem speciálu Can – AM DV21 celkově páté místo. Vyhrála hodnocení Pohár

Martin Prokop testuje závodní speciál pro Dakar 2017

Martina Prokopa bychom ještě před rokem představovali jako rally jezdce a pilota speciálu WRC, nejúspěšnějšího českého závodníka v dějinách MS v rally. Během několika měsíců však stihl na špičkové úrovni vystřídat ještě off-roadový speciál Toyota Hilux na

Je odstartováno! Loprais se vydává vstříc 41. Rally Dakar

Už týden čekají členové Instaforex Loprais Teamu na start nejtěžší soutěže světa. V neděli 6. ledna byl odstartován 41. ročník Rally Dakar v parku Tres Picos na pobřeží Tichého oceánu v peruánské Limě.