Hasiči opět soutěžili, tentokrát v noci

VIDČE – V pátek 13. července po deváté hodině večer začal ve Vidči třetí ročník noční soutěže v požárním sportu. Loni bylo naše tylovické mužstvo první, jak dopadli letos? Rivalita byla mezi třiceti družstvy veliká. Tylovjané vedli do chvíle, než se na start postavili hasiči z Veselé. Jejich velmi rychlý útok a čas 17.35 jim zajistil první příčku. Ale i vavřín za druhé místo je v tak silné konkurenci skvělým výsledkem.     O den později tylovičtí sportovci vyrazili do Velkých Karlovic, kde skončili na pěkném třetím místě. Bližší informace nám sdělil Standa Gajdušek, člen závodního družstva a zároveň jeho tiskový mluvčí:

Tylovičtí hasiči opět soutěžili. Tentokrát v noci.

MAKOV, BOHUMÍN – Jak se tylovickým hasičům dařilo v dalších nočních soutěžích v Makově a Bohumíně ve dnech 26. a 27. srpna? Na to jsme se zeptali Stanislava Gajdůška, člena SDH Tylovice.

Tylovští hasiči opět soutěžili. Tentokrát o putovní pohár Štítu Radhoště

DOLNÍ BEČVA – O putovní pohár Štítu Radhoště se bojovalo v hasičském klání v neděli 12. srpna na hřišti v Dolní Bečvě. Zkušení tylovičtí borci z áčka za deště a přes Standův drobný pád (viz foto) zasáhli terč v čase 15,49 sekund. Jejich skvělý čas ale nak

Hasiči opět postavili májku

R ok se sešel s rokem a od neděle se na Dolině opět tyčí k nebi 22.5 metrů dlouhá májka. Je ji hezky vidět i z hlavní cesty. Hasiči na vrcholku májky opět zapomněli jednoho znaveného pomocníka s flaškou výborné slivovice. Bude májku hlídat do kácení, jeho

Sběr železa již tuto sobotu!

TYLOVICE - Sběr šrotu pořádají v sobotu 25. dubna 2015 hasiči v Tylovicích. Tentokrát vyjedou do ulic jen s autem a vozíkem. Kdo však má větší množství starého železa do sběru, ať se ozve předem na telefon 736 716 813. Hasiči předem děkují za spolupráci.

Hasiči opět bodovali. Tentokrát ve Valašské Bystřici.

VALAŠSKÁ BYSTŘICE - Pěkné druhé místo s časem 15:52 vybojovalo tylovické Áčko v sobotním klání O putovní pohár Valašské Bystřice 21. června. Vyhrála Dolní Bečva s časem 15.17. Naše Béčko tentokrát skončilo na pátém místě s časem 16:46. Stanislav Gajd