HISTORICKÝ ÚSPĚCH ČESKÝCH REPREZENTANTŮ NA MISTROVSTVÍ SVĚTA AR 2018!

Čeští reprezentanti Tereza Rudolfová, Jaroslav Krajník, Pavel Kurz a Tomáš Petreček závodící za tým Black Hill/Salomon/OpavaNet zaznamenali úžasný úspěch na MS Adventure Racing Francie/Reunion! Umístili se na 4. místě v konkurenci 60 světových týmů! Závod...

Trutnovská hokejistka bojuje v Kanadě o mistrovství světa

Je historicky první ženou, respektive ještě mladou slečnou, z hokejového klubu v Trutnově, která válí za reprezentaci. Tereza Karlecová dostávala po dobu tří let nominace do výběru patnáctky, nyní hraje druhým rokem za osmnáctku a letos má velkou šanci pr

Česká republika slaví triumf na Mistrovství světa Formula Future v Lotyšsku!

Město Liepaja v Lotyšsku se ve dnech 23.-27. července 2024 stalo dějištěm prestižního Mistrovství světa Formula Future pro mládež v motorových člunech. Tento významný závod, kterého se zúčastnily děti ve věku 6 až 18 let, přivítal soutěžící z 11 různých z

Jedeme bomby a vezeme medaile z Mistrovství Evropy a světa 2023

Naše posádky získaly řadu medailí na letošním Mistrovství Evropy na Balatonu a na Mistrovství světa v Itálii. Více na našem Facebooku a Instagramu.

Úspěch na MČR Juniorů

Dnes slaví BC Rebel obrovský úspěch! Z Mistrovství ČR v Českých Budějovicích si všichni 3 účastníci odvezli medaili. 2 zlaté medaile a 1 stříbrná. To je důvod k oslavám. "Jsem na svoje svěřence nesmírně pyšný. Mám zítra narozeniny, a tohle je pro mě nejle