Hokejisté dají za každou branku 100 korun na sledge hokej

Všichni hráči Tipsport extraligy se v rozjetém ročníku 2017/2018 rozhodli pro skvělý čin. Za každou branku, která v jakémkoliv zápase naší nejvyšší soutěže padne, věnují 100 korun na podporu České sledge hokejové asociace. Ale pozor, i v zápasech, které by skončily fotbalovou remízou 0:0, nezůstanou sledge hokejisté bez podpory. Postarají se o ni brankáři, kteří za každou nulu zaplatí také 100 korun.

Vítejte na novém webu HC Sparta Praha sledge hokej

Vážení čtenáři, sledge hokejový klub HC Sparta Praha sledge hokej vás vítá na svém novém webu sledgepraha.cz. Toto je úvodní článek, který vám představuje nový a moderní web, který by měl v co nejlepším světle prezentovat náš klub. Věříme, že vás náš nový

Sparta na jeden Zapletalův gól porazila Olomouc

Sledge hokejisté pražské Sparty vyhráli ve 12. kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy nad Olomoucí na jediný Zapletalův gól ze šesté minuty 1:0. Gólově chudý zápas byl značně vyrovnaný, brankář Vápenka však zavřel svou klec a připsal si čtvrt

Sledge hokejisté Sparty chtějí v sobotu ukončit sedmileté čekání na medaili, v cestě jsou Vary

Je na nich už tlak, vždyť klub z hlavního města naposledy v roce 2011 si na krk pověsil medaili, v tomto případě bronzovou. Letos by to rádi po sedmi letech zopakovali. Sledge hokejisté Sparty, mistři z let 2006 a 2007 cítí, ž

První výhra v sezóně! Sparta vyválčila dva body v Olomouci v nájezdech

Sledge hokejisté pražské Sparty ve druhém kole E. P. C. Management České sledge hokejové ligy vybojovali první vítězství v sezóně. Pražané sice na ledě Olomouce sehráli až nečekaně těžký duel, nakonec jej ale dotáhli do dvoubodového finiše za triumf v náj

Sparta jede do Pardubic prolomit gólové mlčení a pokusit se o obrat v sérii o bronz

Sledge hokejisté pražské Sparty míří o víkendu k odvetnému zápasu v rámci série o bronz. V prvním duelu Pražané padli doma 0:1, když inkasovali jedinou branku duelu 79 vteřin před koncem třetí třetiny. Celkově už neskórovali dva zápasy v řadě, cíl je tedy