Informace o elektrizaci trati

Přinášíme detailní popis průběhu prací na železnici vedoucí Rosicemi.

Souhrn informací k revitalizaci trati Břeclav - Znojmo

V této sekci si můžete stáhnout a přečíst dokument Revitalizace trati Břeclav - Znojmo, který zpracovali Ing. Ľubomír Beňák a Bc. Martin Svoboda. Revitalizace_trate_Breclav_Znojmo.pdf (548,6 kB) Spolek pro veřejnou dopravu na jihozápadní Moravě

Boras 2019 Mistrovství Evropy do 19 let

Tréninkové svěřenkyně jednoho z jednatelů firmy LINHART pana Tomáše Linharta splnily na trati 400 m překážek nominační limit českého atletického svazu na MISTROVSTVÍ EVROPY do 19 let. Českou republiku tak na trati 400 m překážek reprezentovaly na evropské

Elektrizace trati Brno–Zastávka uBrna

V červenci 2020 byla zahájena výluka 1. traťové koleje železniční trati v úseku Brno-Horní Heršpice–Střelice a tím byly započaty stavební práce 1. etapy stavby elektrizace. Stavbu realizuje sdružení firem SKANSKA +EŽ Praha dle projektové dokumentace spole

Stříbro a bronz pro radicalteam v dubnovém závodě 8h Le Brno!

Závodní sezónu 2023 jsme odstartovali osmihodinovkou na brněnském automotodromu. Do závodu startovalo přes třicet vozů a mezi nimi i pět ze stáje radicalteam Lehce mlhavé ráno s navlhlou tratí se postupně měnilo na příjemý den a celý závod byl odjetý na s