Ironman Vabroušek už je na Havaji.

Nejlepšího českého Železného muže Petra Vabrouška čeká v sobotu 13. října mistrovství světa v ironmanu na Havaji. V místech, kde před více než třiceti lety ironman vznikl, se český triatlet představí už počtrnácté v řadě. Tentokrát ale do Mekky ironmanu neodletěl v ideálním rozpoložení. Při tréninku ho totiž před čtrnácti dny srazilo auto a výsledkem střetu byl těžký otřes mozku, naraženiny a odřeniny. I když léčba probíhá velmi dobře, Vabroušek se do boje s porcí 226 kilometrů nevydá ve stoprocentním stavu.

Vabroušek dokončil legendárního ironmana na Havaji

Ironman v překladu znamená železný muž a český triatlet Petr Vabroušek opět dokázal, že k němu toto přirovnání patří jako k velbloudovi hrby. Potřinácté v řadě dokončil legendární závod na Havaji, který je mistrovstvím světa v ironmanu a obsadil 34. místo

Zemětřesení, obří liják i těžký pád.

Popatnácté v řadě se český triatlet Petr Vabroušek postaví na start legendárního ironmana na Havaji. Kdyby někdo čekal, že pro nejlepšího českého Železného muže bude tento závod prakticky rutinou, byl by na omylu. Naopak. Havajský ironman prý nikdy nezevš

"Mlč, jedeme!" bojuje ironman Vabroušek

3,8 kilometru plavání, 180 kilometrů na kole a 42,2 kilometru běhu. To je ironman. Během závodu, který ti nejlepší absolvují v čase pod 8 hodin, tělo šlape na plné obrátky. A to bolí. Není divu, že unavené svaly se často snaží přesvědčit mysl závodníka, a

Triatlonista Vabroušek se léčí po srážce s autem

Český ironman Petr Vabroušek se zotavuje z nehody, při které ho v tréninku srazilo auto a skončil ve zlínské nemocnici. Přesto, že ještě není úplně fit a bolavá místa ho limitují, plánuje v neděli odletět na Havaj, kde se 13. října koná mistrovství světa.

Neporazitelný Vabroušek je podesáté mistrem republiky

Nejlepší český ironman Petr Vabroušek suverénně potvrdil roli hlavního favorita a díky triumfu v sobotním závodě TUFO Moraviaman získal svůj jubilejní desátý titul mistra republiky na dlouhých tratích. Cílem proběhl s dcerkou v náručí. Mezi ženami se stal