Jachtařka Veronika Kozelská Fenclová staruje v Ománu

Od 20. do 26. listopadu bude v Ománu bojovat o co nejlepší umístění na mistrovství světa Veronika Kozelská Fenclová. Kvalifikaci na olympiádu do Ria již má zajištěnou z loňského Santanderu, jde jí pouze o výsledek v závodě, v němž se sejde celá světová špička. Na startu uvidíme rovnou stovku závodnic ze 49 zemí.

Veronika Kozelská Fenclová drží stříbrnou pozici v SP

V úterý 27. 4. začal závod světového poháru olympijských tříd ve francouzském Hyeres. Účastní se ho jediná česká jachtařka – ve třídě Laser Radial Veronika Kozelská Fenclová a vede si skvěle. Po čtyřech odjetých rozjížďkách je na průběžném druhém místě za

Jachtařka Veronika Kozelská Fenclová dvacátá

26. listopadu skončilo v Ománu mistrovství světa olympijské třídy Laser Radial. Veronika Kozelská Fenclová kvalifikaci do Ria vyjela již loni, a tak letos bojoval jen o co nejlepší výsledek. Podmínky byly v Ománu velmi složité a proměnlivé, takže se dařil

Jachtařka Veronika Fenclová pátá v závodě světového poháru

Naše olympionička jachtařka Veronika Kozelská Fenclová skvěle rozjela světový pohár v Hyéres ve Francii, který se jel od 27. 4. do 1. 5. První dva dny se držela na druhém místě, pak klesla na třetí a těsně před finálovou rozjížďkou byla na čtvrtém místě,

Olympionička Veronika Kozelská Fenclová ohlásila konec kariéry

Olympionička Veronika Kozelská Fenclová ohlásila konec kariéry a na olympijské hry do Tokia už nepojede. „Chtěla bych oficiálně oznámit ukončení reprezentační kariéry, a to z rodinných důvodů. Příští rok nejsem schopna z časových důvodů naplánovat smyslup

Jachtařka Veronika Kozelská Fenclová bojuje o medaile

Evropský pohár olympijských a paralympijských tříd, který je zároveň kvalifikací na červnový světový pohár ve Weymouthu, začal 26. 5. za velmi silného větru. První den se odjely dvě rozjížďky. Z našich si nejlépe vedl Karel Lavický, který byl průběžně na