Jan Kreisinger splnil při svém maratónském debutu limit na OH, ostatním se v Praze také dařilo!

Jan Kreisinger směřoval celou zimní přípravu ke splnění olympijského limitu. Vybral si k tomu nejtěžší trať, maratón, a jeho úsilí došlo dnes v Praze úspěšného završení. Při svém debutu na této trati zaběhl velmi dobrý čas 2:16:26 hod . a o čtyři vteřiny pokořil olympijský limit na OH v Londýně. Zároveň se stal mistrem ČR na této trati. Svým dílem mu k tomu dopomohl jako peacemaker i Jakub Bajza i ostatním našim vytrvalcům se velmi dařilo.

Jan Kreisinger poprvé mistrem rebubliky v půlmaratónu

Jan Kreisinger potvrdil roli největšího favorita a v sobotu získal v Pardubicích svůj premiérový titul mistra ČR v půlmaratónu. Ostatním našim běžcům se bohužel už tak nedařilo, takže loňský hattrick jsme nezopakovali. Nominaci na Pohár mistrů jsme si vša

Na halovém mistrovství ČR jsme získali rekordních 8 medailí - Novotný splnil limit do Paříže, Kocourek má zlato a stříbro

O víkendu se v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce uskutečnil halový šampionát dospělých. Získali jsme na něm rekordních 8 medailí, Roman Novotný zvítězil v dálce a splnil limit na halové ME v Paříži, Milan Kocourek je mistrem na 1500m a na dvojnásob

Velká cena Olomouce - nejlépe z našich si vedl Žalský, který v kouli splnil mírnější limit na MS

V neděli 8. května se konal 40. ročník Velké ceny města Olomouce , jejíž výsledky se zároveň započítávaly do letošního ročníku inovované atletické extraligy. Nejlépe z našich si v neděli vedl koulař Antonín Žalský, který splnil mírnější limit na letošní M

Haně Kleiblové se povedla sobotní I.liga žen, Adamu Skácelovi zase II.liga mužů. Dařilo se i ostatním

Na 3.kole I.ligy mužů a žen, skupina C, se dařilo naší juniorce Haně Kleiblové , která hostuje za AC Slováckou Slavii Uherské Hradiště. Obsadila dvě 4. místa v hodu oštěpem ( 38,50m ) a v hodu diskem ( 36,98m ), čímž pro svůj tým získala 14 pomocných bodů

Rohálovskou desítku vyhrál Jan Kreisinger

V sobotu 26. února se v Prusinovicích uskutečnil další, již 18.ročník, Rohálovské desítky . Tento závod byl v loňském roce vyhlášen čtenáři časopisu Behej.com jako nejoblíbenější silniční běh v České republice. Své premiérové vítězství si zde přisal Jan K