Jan Rieger obhájil formulový titul

28 formulí na startu závodu, solidní divácká účast a nádherné babí léto. Co víc si mohli jezdci a příznivci motorismu na mosteckém autodromu přát? V našem případě možná lepší průběh závodu, ale o tom až později.

Ondřej Teplý předvedl na ME třídy Finn skvělý závěr

Ondřej Teplý skončil stejně jako loni dvanáctý na evropském šampionátu olympijské třídy Finn. K pěknému výsledku mu pomohl především vydařený poslední den závodu. Zlato v portugalské Vilamouře (12.–16. 4.) obhájil Maďar Zsombor Berecz, stříbro získal oly

Historický přehled pevností rakouské monarchie do roku 1851 - 2/3: Uhry

Heinrich Blasek - Franz Rieger - přeložil Zdeněk Holub Naposledy upraveno: 10.02.2021 V roce 1898 bylo ve Vídni vydáno dílo „Beiträge zur Geschichte der k. u. k. Genie-Waffe“, které na základě podkladů Heinricha Blaseka zpracoval Franz Rieger (Nach den

Historický přehled pevností rakouské monarchie do roku 1851 - 1/3: Čechy, Morava, Rakousko a Halič

Titul mistra ČR v Xteře obhájil Kubíček

Favorizovaný Jan Kubíček vyhrál třetí díl Českého poháru Xterra a už pošesté v kariéře se stal mistrem České republiky v terénním triatlonu. Vyhlášení vítězů si patřičně užil, když své soupeře patřičně postříkal šampaňským. Sedmý ročník závodu v Ostrově o

Halové MČR - Pírek poprvé halovým mistrem v dálce, Kocourek obhájil titul na 1500m

O tomto víkendu se konalo v hale Otakara Jandery v pražské Stromovce 39. Mistrovství ČR dospělých. Svůj první halový titul na něm získal ve skou dalekém Milan Pírek , když výkonem 756 cm poprvé porazil   Romana Novotného ( 738cm ). Milan Kocourek nastoupi