Juniorky získaly na EP v litevském Kupiškisu dvě medaile

Na triatlonovém závodě Evropského poháru v Litvě se velmi dařilo českým reprezentantkám. Simona Šimůnková vybojovala stříbro, o příčku za ní doběhla Lucie Obermannová. Zlato získala domácí závodnice Daniela Leitaneová.

Alessia Palanti vybojovala pro Českou republiku bronz

V Černé Hoře se odjelo Mistrovství Evropy do 21 let v olympijské třídě ILCA 6 (Laser Radial – juniorky) a ILCA 7 (Laser – junioři). Bronzová medaile je velký úspěch a příslib pro olympiádu 2024 v Paříži.

Výsledka AWC Vienna 2023

Výsledky prestižní výstavy vín v Rakousku - AWC VIENNA 2023 Jaká vína nám v Rakousku uspěla? To už se můžete podívat níže a pokud byste rádi některá z těchto oceněných vín ochutnali, můžete si je zakoupit buďto přímo u nás ve sklepě nebo přímo tady na na

Dvě české juniorky bojují v Ománu o medaile

V Ománu v Al Mussanah se od pondělí 13. prosince jede juniorské mistrovství světa World Sailing. Mladí jachtaři ze 60 zemí závodí ve třídách ILCA 6 chlapci a dívky, 29er chlapci a dívky, 420 chlapci+mix a dívky, Techno 293 chlapci a dívky, Formula Kite ch

Dvě stříbrné medaile pro český námořní jachting

Češi si z mistrovství Evropy ORC, které se konalo minulý týden v kyperském Limassolu, vezou hned dvě stříbrné medaile!

Nominace na jachtaře roku 2021 - část 4. - Juniorky

V letošním roce se v anketě hlasuje stejně jako vloni v šesti kategoriích – muži, ženy, junioři, juniorky, jachtařské týmy a akce roku a také pro celkového vítěze ankety. Hlasovat mohou všichni členové Českého svazu jachtingu ZDE. Hlasování bude uzavřeno