KLOKANI PŘEHRÁLI BLACK ANGELS A POPRVÉ OVLÁDLI OPEN AIR

Přes 1000 diváků na pražské Štvanici sledovalo úspěšný vstup do nové sezóny superligových klokanů. Úvodní dějství nabídlo hned 5 branek. Klokani se tentokrát museli vyrovnat s velmi bojovným soupeřem, který minimálně v první dvacetiminutovce dokázal, že v Superlize není náhodou a držel s klokany krok. O první tři branky klokanů se postarali Růžek, Šebek a Cabejšek a do kabin se šlo za stavu 3:2 pro domácí Bohemians. Diváci předvedlo vytvořili parádní atmosféru i v hledišti a hráči se jim i v dalších částech snažili předvést to nejlepší ze svého umění. Pomalu ovšem začali přebírat otěže zápasu klokani, když se trefil Cabejšek s Krebnerem a po 40. minutách to bylo už 5:2. V poslední části pak naše vedení naskákalo až na konečných 8:4 a mohlo se jít slavit. Klokani vstoupili do sezóny vítězstvím a v derby proti Black Angels předvedli poctivý výkon dopředu i dozadu. SESTŘIH BRANEK: Komentuje trenér FbŠ Bohemians Forman Martin: Otvírák sezóny pod širým nebem je za námi a bereme 3 body, což je to podstatné. Zápasu jsme, až na určité sekvence dominovali a tempo jsme měli pod kontrolou. Přišlo hodně lidí z obou táborů, bylo to fajn a teď už zpátky do naší normální home arény, kde už za týden přivítáme Chodov. Děkujeme pořadatelům, Reyovi a Lookymu za suprovou akci a samozřejmě soupeři za utkání. Vidíme se u dalších ligových klání.Komentuje trenér BLACK ANGELS Petr Pajer: Chápu, že nezvyklý vstup do sezóny a navíc proti velmi kvalitnímu soupeři zapříčinil, že se nám moc nepovedl začátek zápasu. Nicméně druhá třetina už vůbec nebyla špatná a je jen škoda, že jsme nedokázali využít svoje šance. Bohužel pak přišlo zbytečné vyloučení a po něm dva smrtící góly. Do třetí třetiny jsme šli odhodlaně, ale gól jsme nedali první a pak už to bylo těžké. Díky soupeři a naprosto skvělým divákům.FbŠ Bohemians BLACK ANGELS 8:4branky: 6. Adam Růžek, 14. Patrik Šebek, 19. Daniel Cabejšek, 39. Daniel Cabejšek, 40. Matyáš Krebner, 49. Jakub Šárka, 51. Matyáš Krebner, 55. Marek Ďopan 8. Jakub Boček, 20. Vojtěch Novotný, 55. Jakub Boček, 60. Jakub Hromada; rozhodčí: Lukáš Čížek Lukáš Laštovička; vyloučení: 3:5; využití: 2:0; diváků: 1069; zásahy brankářů: Michal Kotouček ? Daniel Körber ?; po třetinách: 3:2, 2:0, 3:2; The post KLOKANI PŘEHRÁLI BLACK ANGELS A POPRVÉ OVLÁDLI OPEN AIR appeared first on Prague Open Air Kids 2022.

SPOUŠTÍME PRODEJ VSTUPENEK NA CEVRO INSTITUT OPEN AIR 2019

Předprodej na 4. ročník Open Airu byl zahájen! Letošní ročník unikátní florbalové akce pod širým nebem se blíží a my Vám letos přinášíme pestrou nabídku vstupného. Nenechte si ujít tuhle tradiční akci, která se odehraje v rámci 1. kolo Tipsport Superligy

OPEN AIR JE TU. VELKOLEPÁ FLORBALOVÁ AKCE PO ROCE OVLÁDNE ŠTVANICI

Utkání pod širým nebem zahájí florbalovou sezónu. Letos se již počtvrté uskuteční tato jedinečná událost, během které se na centrální dvorci pražské Štvanice představí tři velkokluby. Bude to velké. Rezervujte si druhý zářijový víkend 13. až 15.9.2019. Tě

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY

Jak se dostanete na Štvanici? Aktuální informace uvnitř článku. Pokud nemusíte jet autem, tak na Štvanici využijte hromadnou dopravu. Jednou z možností cesty na čtvrtý ročník Open Air utkání mezi Bohemians a našimi soupeři Panthers Praha (ženy) a Blac

CEVRO INSTITUT OPEN AIR POČTVRTÉ OVLÁDL ŠTVANICI

Ambiciózní projekt navštívilo během víkendu přes 3700 diváků a účastníků. Florbal pod širým nebem? Ano, přesně tak. Pro Florbalovou školu Bohemians nejde o žádnou novinku, ale o již tradiční začátek sezóny. Letos tak florbaloví klokani odstartovali svo

FATPIPE OPEN ovládli naši přípravkáři.

V sobotu proběhl v Plzni další ročníku turnaje s názvem Fatpipe Open, kterého jsme se v kategorii přípravka zúčastnili. Jelikož většina trenérů byla v tu dobu ve švédském Kalmaru zhostil se trenérské výzvy zakladatel klubu a člen VV Jan Koutník, který si