Komentář k zápasu: 1. FC 1869 - Píchy Blinders FC 8:4 (4:0)

čtvrtek 23.03.23 19:15 V magický trojkový deň 23.3.23 sme sa zišli na ihrisku STER3 v hojnom počte 9 hráčov k 1. jarnému kolu za príjemného jarného počasia. Proti nám stál novozaložený klub a tak sme mladíkom chceli dať poučnú lekciu skúseností. Bohužiaľ už v 2. minúte sa zranil Dygy a zvyšok zápasu poležiačky dirigoval Dagyho v bráne. Na oboch stranách boli časté straty a hra sa prelievala zo strany na stranu. Blinders nedokázali premeniť žiadne strelecký pokusy a tak sme postupne navyšovali vedenie až do polčasového stavu 4:0. Ako býva naším zvykom, nechali sme súpera hrať a po znížení na 2:4 sme začali zase hrať aj my. Bojovný zápas viedol veľmi dobre rozhodca, ktorý väčšinu zákrokov púšťal. Za stavu 6:4 a 10 minút do konca sme neboli úplne presvedčení o výhre, ale zvládli sme to vďaka ďalším 2 gólom, keď najprv Adam za cenu zranenia dorazil Chozeho strelu a neskôr Petr z uhlu prekonal nie příliš dobrého gólmana. Prvé body sú doma, len tak ďalej. Hlavne bez zranení. FC!