Královnou triatlonu je Vendula Frintová

V krásném prostředí libereckého hotelu se v sobotu 26.11. odehrál galavečer slavnostního ceremoniálu nejlepších triatlonistů v rámci aquatlonu, terénního, dlouhého a krátkého triatlonu. Proběhlo vyhlášení trenéra roku a ankety Krále triatlonu.

První Královnou triatlonu se stala Vendula Frintová

Slavnostní vyhlášení Českého poháru 2015 se letos konalo v nově zrekonstruovaném Národním domě v Karlových Varech. Vrcholem večera se poprvé stala anketa Král triatlonu, kterou však ovládla žena a titul Královny triatlonu získala Vendula Frintová. V závěs

Frintová vylepšila nejlepší výsledek českého triatlonu na MS!

Česká reprezentantka Vendula Frintová přepsala historické tabulky českého triatlonu. V závodě seriálu mistrovství světa skončila v Aucklandu čtvrtá. Jde o vůbec nejlepší český výsledek. Dosavadním maximem bylo šesté místo, které zajela rovněž Frintová v k

Frintová s Čelůstkou jsou mistry ČR

V Táboře pokračoval svým pátým dílem Český pohár v olympijském triatlonu. Závod s názvem Velká cena E.ON, Triatlon Tábor byl mistrovstvím České republiky ve sprint triatlonu a národními šampiony se stali Vendula Frintová a Jan Čelůstka. Podnik u rybníka J

V úvodu triatlonového MS byla z Čechů nejvíce vidět Frintová

V sobotu 7. března hostilo Abú Dhabí ve Spojených arabských emirátech úvodní závod seriálu mistrovství světa v triatlonu. Na startu se představili i čtyři čeští reprezentanti. Nejlepší výsledek zaznamenala Vendula Frintová, která doběhla na 25. místě.

Frintová opanovala Evropský pohár v Karlových Varech

V neděli vyvrcholila největší triatlonová akce domácí scény s názvem Mattoni City Triathlon. Zlatým hřebem tohoto mezinárodního podniku byl závod Evropského poháru v triatlonu. A vrchol to byl mimořádně povedený. V závodě žen totiž zvítězila česká repreze