Kvalifikace na republikové finále v házené v Rožnově pod Radhoštěm

V kvalifikaci na republikové finále v házené dívek jsme obsadili 2. místo a nepodařilo se nám postoupit na závěrečný turnaj do Mostu přes velmi těžkého soupeře ze Zlína. Holky prohrály po náročném boji 15:21. Členky našeho reprezentačního týmu byly Eva Kubicová, Eliška Bláhová, Marie Šmidáková, Hana Šuláková, Tereza Figalová, Veronika Knittlová, Lucie Hrbáčová, Karolína Brožová a Tereza Vaculíková.

Máme skvělé házenkářky!

V úterý 15. 3. 2016 se konalo ve sportovní hale v Polance krajské kolo O pohár ministryně školství v házené dívek nižšího stupně gymnázií a záladních škol. Ve velké konkurenci naše házenkářky opět nezaváhaly a stejně jako v okresním kole zvítězily. Soupeř

Holky jsou jedničky

Házenkářky naší školy navázaly na své úspěchy před dvěma lety a opět postoupily do krajského finále středních škol, ve kterém jednoznačně zvítězily. Dne 22. 11. se zúčastní kvalifikace na republikové finále.

Republikové finále SŠ ve florbalu – Subtera Cup

Dne 24.3.2022 se opět po dvouleté pauze konalo Republikové finále ve florbalu SŠ – Subtera Cup 2022 a mezi osmi nejlepšími týmy středních škol západní části nechyběla ani „florbalová škola“ VOŠ a SPŠE Plzeň. Účast si tým postupně vybojoval v okresním a kr

Byli jsme u toho!

V pátek 23. 9. 2016 se v Praze konalo mezinárodní finále soutěže Jugend debattiert international. Mezinárodní debaty mládeže přispívají k tomu, že se mladí lidé ze střední a východní Evropy učí formulovat své názory a stanoviska na základě znalostí faktů

Den M - finále

Den M - finále Finále soutěžě Den M je za námi. Vítěze jednotlivých okruhů již známe. Literární okruh - Natálie Doležalová 2. C Časopis a propagace oboru - Veronola Veletová, Jiří Pospíšil, Igor Sokyrko 1. C Fotoreportáž a videoreportáž - Terka Peckov