Lední hokej - Mistrovství republiky výběrů krajů

Ve dnech 29. až 31.1. se v Plzni konalo Mistrovství republiky krajských výběrů v ledním hokeji. Účastnili se hráči narození v letech 1998 a 1999. Tohoto prestižního turnaje se v plzeňské Kooperativa Areně zůčastnilo všech 14 krajský výběrů. Letošní mistrovský titul získali chlapci z Prahy, kteří vyhráli všechny své zápasy včetně finále proti výběru Ústeckého kraje. Na třetím místě se umístili mladí hokejisté z kraje Vysočina, kteří v utkání o 3. místo porazili výběr Středočeského kraje.

Lední hokej: Česko vs. Slovensko

Rybníkářská Hokejová Liga (RHL): Pěkný a velmi rychlý zápas vyhráli se značnou gólovou převahou kolegové Slovenska.Fotogalerie Jindry Řeháčkové

Feminismus versus hokej 10 : 0

autor Lubomír Bouše Určitě se podivujete, že jste takové utkání ještě nezaznamenali. Ono se není ani čemu divit, protože pod milosrdnou pěnou všedních dnů není pro valnou většinu lidí viditelné. Ale hraje se už několik desítek let, každý den, každou hodin

Mistrovství juniorů a žáků ČR v rybolovné technice Havířov

O víkendu ve dnech 7. – 9. června 2019 proběhlo v Havířově Mistrovství České republiky juniorů a žáků v rybolovné technice - casting sportu. Mistrovství se zúčastnilo tradičně i družstvo juniorů a žáků reprezentující Západočeský územní svaz Plzeň. Ve výbě

Mistrovství České republiky v LRU na plavanou U15 - U25

V termínu 1. - 2. 7. se na řece Radbuza u nás v Plzni konalo Mistrovství České republiky v lovu ryb udicí na plavanou v kategorii U15, U20 a U25. Náš Západočeský územní svaz nejenže pořádal toto mistrovství ale reprezentovalo ho celkem 17 závodníků...

Lední hokej objektivem Petra Šedivého

Fotografie z utkání Tipsport Extraligy ledního hokeje se na našem serveru objevují jen velmi zřídka. O to více potěšíla velká fotogalerie Petra Šedivého z utkání HC Dynamo Pardubice v. HC Kometa Brno.