Loď BOHEMIA PRAHA DEBRA zvítězila na Maltě

Poprvé v padesátileté historii v současnosti největší středomořské regaty Rolex Middle Sea Race zvítězila v handicapu ORC a brala stříbro v handicapu IRC česká loď Beneteau Figaro II BOHEMIA PRAHA DEBRA Pavla Štolby, kterou vedl zkušený profesionál Milan Koláček. České týmy, zejména HÉBÉ a TŘI SESTRY se závodu na Maltě účastní pravidelně již spoustu let. Za sebou mají mnohá pódiová umístění i vítězství ve skupinách, ale ještě nikdy žádný český tým celkově nevyhrál. Letos bylo na startu hned pět českých lodí.

Posádka Enge - Engová vítězi Rally Bohemia Historic

Posádka Břetislav Enge a Lucie Engová na Škodě 130 LR zvítězila v absolutní klasifikaci i v rámci Mistrovství České republiky historických automobilů na Rally Bohemia Historic. Model Škoda 130 LR si tak připsal na Bohemii již třetí vítězství v MČR HA v řa

Scuderia Praha počtvrté v řadě vítězí v 24H Portimao

Tým Bohemia Energy Racing Scuderia Praha s vozem Ferrari 488 GT3 v sestavě Jiří Písařík, Josef Král a Matteo Malucelli získali čtvrté vítězství v řadě v letošním závodě 24H Portimao. Jiří Písařík viděl cílový prapor po 721 kolech na 4,652 km dlouhém okruh

Ubytování Blatná - Pension BOHEMIA - Karlovarsko

KRAJ a OKRES: Karlovarský kraj, okres Karlovy Vary NÁZEV a ADRESA: Pension Bohemia, Nám. Sv. Vavřince 4, 362 37 Horní Blatná TELEFON do zařízení: 721 477 630, 722 502 380 www stránky: www.pension-bohemia.cz

Bohemia Sekt slavil úspěch v Texasu

14 medailí si odvážejí vína a sekty z produkce společnosti BOHEMIA SEKT z mezinárodní vinařské soutěže v americkém Texasu. Bohemia Sekt Prestige demi sec získala dokonce ocenění Double Gold. Celkem bylo v soutěži hodnoceno tisíc vín ze 13 zemí světa.