Loprais se s Dakarem rozloučil třetím místem v etapě

Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora vybojovali třetí místo ve Velké ceně Qiddiye, která v pátek 17. ledna uzavřela 42. ročník Rally Dakar. V celkovém hodnocení obsadila nová Praga V4S DKR v barvách Instaforex Loprais Teamu sedmou příčku.

Pátý čas v etapě posunul Lopraise na šesté místo celkově

Aleš Loprais, Khalid Al Kendi a Petr Pokora si po třetím dnu Rally Dakar 2020 o příčku polepšili. Po okružní etapě se startem a cílem v Neomu postoupila Praga V4S DKR v barvách Instaforex Loprais Teamu na šestou pozici. Jen necelých pět minut ji dělí od o

Martin Prokop se loučil s Dakarem 2017

Martin Prokop se rozloučil s letošním Dakarem a chce se vrátit příští rok.

Loprais vybojoval s novou Pragou první etapové vavříny

Nový soutěžní speciál Instaforex Loprais Teamu se poprvé prosadil na pomyslné stupně vítězů. Aleš Loprais, Khalid Alkendi a Petr Pokora vybojovali s Pragou V4S DKR v osmé etapě Rally Dakar 2020 třetí místo.

Loprais i Macík připraveni na Dakar 2020

Martin Macík se v sobotu 23.11. rozloučil se svými fandy tradičně v domácí Sedlčanské kotlině. Dakarská legenda, pilot Aleš Loprais se před odjezdem na další dakarské dobrodružství rozloučí s fanoušky v pátek 29.11. v sídle týmu na Střelniční ulici ve Fre

Aleš Loprais o včerejších technických problémech

"Omlouvám se všem za komunikační výluku způsobenou nocováním ve spojovací etapě ve výšce 4000 metrů nad mořem, bez možnosti běžné komunikace... říká Aleš Loprais.