Macík dojel i bez tlumiče etapu v parádním čase

Závodníci týmu MM Technology, pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda do cíle čtvrteční 5. etapy Rallye Dakar přijeli na 6. místě a celkově drží 4. pozici. Posádka týmu MM Technology si tentokrát jízdu čítající 373 ostrých a 270 spojovacích kilometrů na okruhu, který měl start i cíl u města Ha´il, příliš neužila.

Macík boduje: čtvrté místo s utrženými tlumiči.

Ve třetí písečné etapě, vedoucí do San Juan de Marcona se týmu Big Shock Racing opravdu dařilo. Martin Macík, František Tomášek a Michal Mrkva dojeli mezi kamiony jako čtvrtí nejlepší. V celkovém bodování se umístili na výborném pátém místě a stali se tak

Martin Macík se po předposlední etapě vrátil do TOP 5

Předposlední 11. dakarská etapa vedla závodníky týmu Big Shock Racing zpět do původního bivaku v Haradh. Šlo o druhou maratonskou etapu, následující po noci strávené v bivaku uprostřed pouště bez týmového zázemí, kdy si jezdci museli na svých závodních st

Martin Macík je připraven na maratonskou etapu

Posádka Big Shock Racing má za sebou den volna v bolívijské metropoli La Paz. Závodní speciál „Franta“ prošel kompletní revizí a pilot Martin Macík se s navigátorem Františkem Tomáškem a mechanikem Michalem Mrkvou připravoval na nadcházející tzv. maratóns

Macík po 2. etapě stále v TOP5

Tým Big Shock! Racing vybojoval ve 2. náročné etapě Dakaru výborné 5. místo a celkově si drží 4. pozici. Ani tentokrát nebyla o zážitky nouze. Posádka žlutého kamionu ve složení Macík, Tomášek a Švanda ujela 457 závodních kilometrů ve vibrujícím kamionu.

Macík vyhrál další etapu Dakaru.

Závodníci týmu MM Technology – pilot Martin Macík, navigátor František Tomášek a mechanik David Švanda – dnes znova zabojovali a v cíli 4. etapy Rallye Dakar byli opět nejrychlejší. Po včerejším vítězství startovali do středeční rychlostní zkoušky z 1. po